Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszt a halvány...

Az ovulációs teszt a halvány csík megjelenése után kb. hány nap múlva lesz pozitív?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata ebben a témában kérem ossza meg velem,mert nekem ez az első LH tesztes hónapom.Aki használta nagyjából ugyanazt mutatta mint a hőgörbe? És mennyire volt sikeres a használata?

2015. nov. 23. 13:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
hanyadik ciklusnappal probaltad ateszteslest? hany napos volt a ciklusod??? en nekifogtam megint ovu tesztelni azer kerdem
2016. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szia! Én az utolsó próbálkozós hónapban szinte végig használtam az ovu tesztet.Olcsón vettem a neten,ezért használtam olyan bátran.😊 Amúgy a 14.ciklusnapon volt a legerősebb a csík rajta. Már 30 hetesek vagyunk. Nincs már olyan sok hátra.😊
2016. jún. 5. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!