Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszt a halvány...

Az ovulációs teszt a halvány csík megjelenése után kb. hány nap múlva lesz pozitív?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata ebben a témában kérem ossza meg velem,mert nekem ez az első LH tesztes hónapom.Aki használta nagyjából ugyanazt mutatta mint a hőgörbe? És mennyire volt sikeres a használata?

2015. nov. 23. 13:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak fogalmam nem volt róla, hogy hogy fog ez változni, de a tegnapihoz képest már látom a különbséget. Mert azt olvastam, hogy olyan erősnek kell lennie mint a kontroll csík, csak hát hány napon belül? Meg egyáltalán mindenkinél eléri ugyanazt az erősséget?
2015. nov. 23. 21:46
 12/22 anonim ***** válasza:
Én teljes hónapot néztem lh teszttel,nekem olyan volt az első napom,mint neked a legutolsó. Gondolom teszt és emberfüggő. Tehát teljesen pozitív nekem 16.napra lett az elsőhöz képest. Mindennap erősödött picit. De neked,lehet hogy hirtelen ugrik és pár nap és pozi lesz:)
2015. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tudnál képet felrakni,hogy hogyan változott? Hőgörbét is vezetsz? Próbálom minél pontosabban belőni mikor van ovum,mert eddig csak a hőgörbémre hagyatkoztam sikertelenül.Olyan elkeserítő,hogy nem akar összejönni.Persze lehet, hogy más gond van, csak gondoltam mielőtt elmegyek dokihoz ezt meg kipróbálom.
2015. nov. 24. 13:17
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia! [link]


Ez datumot nezve a 10.ciklusnapomon volt ilyen es 16.ciklusnapon lett pozitiv. Tudom,hogy nem sokra mesz vele,de sajnos nem fenykepeztem sorozatot. Ezt sem tudom miert fenykepeztem le. Gorbem nagyon rossz,rosszul mertem eddig :(

2015. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
[link] bocsi ez a jo link :)
2015. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen, tényleg olyan mint nekem a tegnapi. Nekem a 10-dik napon semmi nem látszott. Lehet később lesz pém? Amúgy milyen érzékenységű tesztet használsz?
2015. nov. 24. 15:05
 17/22 anonim ***** válasza:
na sikerult a terhesseg ? :D ovulaciod volt ?
2015. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szia! Igen,sikerült. ☺ Most vagyunk 7 hetesek és 3 naposak. Bejött az ovu.teszt! ☺
2016. jan. 1. 16:47
 19/22 anonim ***** válasza:
na az szuper , en is kiszeretnem probalni az ovu tesztet , mert szeretnenk babat , es eddig nem jott ossze ! nem tudom hogy miert ! :)
2016. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
szia , h vagy ?
2016. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!