Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív? Esküszöm nem tudom eldönteni, hogy csak a szemem káprázik-e. "Hivatalosan" holnapra nem várom a mensit, és ezt a tesztet tegnap du. Csináltam.

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 11:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sajnos pont az a baj, hogy kb. 1 óra múlva vettem észre rajta a nagyon halvány 2. csíkot. Meg is lepődtem rendesen. Viszont mivel pár perc után már nem figyeltem, csak 1 óra múlva, így nem tudom, hogy ez a csík mikor "jöhetett ki" rajta. Tudom, hogy létezik szellemcsík, meg hogy elvileg nem érvényes időn túl nézve, de nekem több ismerősöm is járt úgy, hogy szinte a kukából halászta ki a pozi tesztet, olyan későre jött ki a 2. csík. S végül igaznak is bizonyult, valóban babát vártak. :)
2015. nov. 26. 11:39
 12/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
52%
Délutáni pisiből két nappal nemvárt előtt, időn túli nagyon halvány csík, az szerintem a szellemcsík tipikus esete. Szerintem ezt a tesztet negatívnak kell tekinteni. De persze lehet, hogy már terhes vagy, de ezt a tesztet még ne vedd figyelembe. Holnap reggel már érdemes lesz újra tesztelned.
2015. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet, én is efelé hajlok, hogy ezt sajnos negatívnak kell vennem. :(
2015. nov. 26. 12:59
 14/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm nektek a drukkolást, de sajnos pár perccel ezelőtt megjött. :((( Furcsa, mert még ma reggel is fent volt a hőm, 36,8 volt....Mindegy, ez most sajnos nem jött össze. Viszont a tesztgyártók igazán megoldhatnák a problémát, hogy lehetőleg ne legyen már semmilyen ál- vagy szellemcsík a teszteken, mert marhára meg tudja téveszteni az embert és ez enyhén szólva nem fair dolog.
2015. nov. 27. 12:18
 15/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
Kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön, és legközelebb már olyan egyértelmű legyen a második csík, hogy ne kelljen feltenned ide. De sajnos, aki korán tesztel, annak szembesülnie kell ezzel. Túlérzékenyek már ezek a tesztek, és nem véletlenül írják rá, hogy a lejárt időn túl nem érvényes, akármi is jön ki. El kell dobni, ki kell vinni a szemetest a kukába, hogy utólag ne lehessen előbányászni, mert nagyon nehéz megállni, általában nekem se sikerült. Mint ahogy azt is javasolhatnám nagy bölcsen, hogy várd ki legközelebb, míg elmarad a vérzés, de én magam se bírtam ki. Viszont mindig reggeli első vizeletből tesztelj, legalább ennyit bírj ki, nemvárt előtt nagyon sokat számít!
2015. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jótanácsokat! :) Fura, mert a betéten egy csepp ver sincs azóta sem, sem semmilyen más pecsételés. Igazából a vérzést annak tulajdonítottam be, hogy megvizsgáltam a mehszájamat, ami nagyon fent volt, viszont az ujjamon pici vért fedeztem fel utána és a WC-papíron is. Akkor rögtön tettem be a betétet, mondván oké, ennyi volt, megjött. De azóta semmi az égvilágon ès a hőm is fent van továbbra is. 36,9-et mértem du. Most már végképp nem tudom mit higgyek. Tesztet nem veszek, csak várok.
2015. nov. 27. 17:50
 17/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Én biztos nem bírnám ki tesztelés nélkül :) A hőd ugye napközben nem számít, de ha holnap ébredéskor is fent lesz, akkor mindenképp érdemes lenne tesztelned. Ha nincs otthon teszted, akkor majd holnapután, vagy tedd félre a reggeli vizeletedet. A kis pecsételő vérzés nem nagy tragédia, ha nem folytatódik. Tudom, most már tartasz attól, hogy hamis eredményt hoz a teszt, de a jelek szerint most már tényleg érdemes lesz tesztelni.
2015. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia. Mesélj, mi volt azóta?
2015. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos mensi lett a vége, méghozzá nagyon erős. Pénteken este köszöntött be. :( Viszont mivel a peteérésem óta barnázásom volt, így arra gyanakszom, hogy progeszteron problémám van, tehát a teszt akár igazi pozitív is lehetett, csak nem sikerülhetett a beágyazódás. Decemberben el is megyek nődokihoz, hogy vizsgáljon meg. Köszönöm az érdeklődést! :)
2015. nov. 30. 21:16
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( ne add fel. Konzultálj orvossal, ez jó ötlet. Nagyon szorítok Neked!! Vigyázz magadra!
2015. dec. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!