Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt vélemény? Régi kérdésem...

Teszt vélemény? Régi kérdésem és az új kérdésem is itt van. Nekem nem tűniik erősebbnek .

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ez volt az én kérdésem.... mai tesztem ugyanazzal a teszttel

[link]


görbém [link]


érdekesség hüvelybe nyilalgatás éreztem ma kibírható volt félek nem a méhszáj kinyílásának kezdetét érzem :(



2015. dec. 4. 17:45
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
és bizony bekaphatjátok !!!!!
2015. dec. 4. 19:28
 22/47 anonim ***** válasza:

Szia.Jól is teszed,én 38 vagyok,és én vállalnák még egy babát.

Drukkolok,hogy sikerüljön.

Csinálj új tesztet :)

Nekem 3 napja késik.nega a tesztem.De nem adom fel.

Kitartás :)

2015. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de ez a tesztek negatívak. Én drukkolok neked de ha idegbeteg vagy és tényleg terhes akkor attól fogsz elvetélni. Szóval tedd magad egy kicsit sztenderre és viseld a kritikát ha már kérdeztél!
2015. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
73%

Hat kepzeld, en pl masfel eve varok babara, megsem tolom tele a gyk-t halvany, ido elotti, semmiresevalo tesztekkel.

Tudod miert? Mert nem jobb attol, h kattogok rajta, attol foleg nem, h belekotok masokba, libanak nevezel olyan embereket, akit hajlandoak voltak valaszolni.

Orulok, h nem ismerlek szemelyesen, mert elviselhetetlen, hisztis, kotekedo vagy.

Nezegesd a teszted, kepzelj oda amit csak akarsz, attol meg nem leszel terhes.

En irtam, h nyugodj meg picit, persze ezt sem ertetted meg, h miert irtam.

Nyugodtan vergodj, hisztizz, irj mindenfele sertegeteseket, csak megmutatod, h milyen is a szemelyiseged.

2015. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
nem vagyok idegbeteg de ilyen hülye válaszadókba már rég botlottam pedig régen itt vagyok már....mintha nem tudom én mi a francot kérdeztem volna.....mindenkinek milyen nagyszája van....na majd ha ti kaptok ilyen válaszokat akkor rájöttök....szép estét mindenkinek örülhettek mára mindenkinek jó estéje lesz .....
2015. dec. 4. 19:33
 26/47 A kérdező kommentje:
mert a te személyiséged olyan kifogástalan biztos....
2015. dec. 4. 19:34
 27/47 A kérdező kommentje:
egyébként meg olyan tesztet teszek fel amilyet akarok...te meg abban éled ki magad hogy negatívnak látszó vagy halvány pozitív teszteket lehúzol mert neked nem jött össze....és válaszolgatsz egy olyan kérdésre ami idegesít ....akkor ne válaszolj....nem kötelező !!!!!
2015. dec. 4. 19:35
 28/47 anonim ***** válasza:
38%

En legalabb megprobaltam segiteni, kar volt az idoert.

A kotekedest meg te kezdted, mar az elsonek beszoltal.

2015. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
42%

Meg ne haragudj, de te nem vagy normalis...

Szerintem nezz egy kicsit magadba, holnap tiszta fejjel olvass vissza, azt hiszem, h erosen szegyellni fogod magad ezekert a kirohanasokert.

2015. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
84%
Én nem látom pozitívnak a teszteket, ráadásul ennyi nap alatt erősödnie is kellett volna.
2015. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!