Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt vélemény? Régi kérdésem...

Teszt vélemény? Régi kérdésem és az új kérdésem is itt van. Nekem nem tűniik erősebbnek .

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ez volt az én kérdésem.... mai tesztem ugyanazzal a teszttel

[link]


görbém [link]


érdekesség hüvelybe nyilalgatás éreztem ma kibírható volt félek nem a méhszáj kinyílásának kezdetét érzem :(



2015. dec. 4. 17:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
egyébként biztos a kora is hozzájátszik nyilván ennyi sikertelenség után egy kis remény is kapaszkodó...a korai tesztelésnek több oka is lehet a félelem az elvesztés miatt , talán gyógyszeres támogatás a megmaradás miatt....ő sem jól reagált de akik írtak azok is otrombák voltak.....
2015. dec. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
En nagyon sajnalom azokat a noket,akik nagyon szeretnenek babat,de valahogy megsem sikerul nekik. De ha ragorcsolnek meg rosszabb. Tudom hogy kifut az idobol,de lehet pont ezert nem jon ossze!? En nem tudom,viszont igy megnagyobb fajdalmat okoz maganak. Remenykedik,aztan megjon. :( En is oszinten szoritok hogy sikeruljon. En csak nem ertem azert kerdeztem!? Semmi rosszindulat nem volt benne,az meg hogy mi tortent itt a kerdes elejen,ki hogy beszelt az engem nem erdekel. Majd irj,hogy mi lett vegul :)
2015. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 43 éves vagyok és babát szeretnénk. 2 éve nem jön össze. Én elkezdtem E vitamint szedni és kismama vitamint. 2 naponta valtogatom. Most olyan szép peteérés volt hogy csak na. Teszt kiabált ami sose szokott pozitiv lenni /lh/ és a fájdalmak ismeg voltak. Ez volt 3.an. bízom a szervezetemben és majd karácsonykor tesztelek hátha a fa alá rakhatok egy gyönyörű 2 csíkos hcgtesztet😊. Szurkolok neked is hogy pozitív legyende várj jövő hétig. Akkor már biztos lesz. Ha kismama vagy akkor már kiabálni fog a 2 csík !!! Szurkolok!!!
2015. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 mandiga ***** válasza:

Én a sorozaton is olátom a csíkokat, azt is, ahogy erősödött. A monítor színétől is függ, hogy ki hogy látja, és milyen színűnek.

Én 40 vagyok, és szeretnék babát. Valószínű én is rágörcsöltem a korom miatt,mert ilyenkor már siet az ember. Múlt hónapban tüszőrepedésem sem volt, a hormonjaim "megbolondultak" rendesen, de úgy néz ki most volt, hál istennek. Reménykedek.


Én nagyon sajnálom azokat, akiknek nem jön össze a bab, pedig mindent megtesznek érte, és nem csodálom, hogy idővel teljesen kibuknak, pláne mikor a kor is közbeszól.

Nekem már van gyerekem, tudom milyen mikor egyből összejön, és tudom, milyen mikor hónapokig szenved az ember. Az mikor meg évekig, az maga a pokol.


Nagyon drukkolok neked, viszont ne idegeskedj, az sem tesz jót. :)

2015. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"de akik írtak azok is otrombák voltak....."


Körbe kellene udvarolnunk, miután közölte, hogy bekaphatjuk? Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Szerintem a többség még így is disztingvált.

2015. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Én a vitába nem szeretnék belemenni. nemrég tettem fel én is tesztet a 2. csíkom ezeknél halványabb volt és vékony, hajszálvékony de rózsaszínű, bár én így is száradási cíknak véltem. Rá 5 napra már egyértelmű pozitív volt, még én sem hittem el...Tegnapelőtt pedig dobogott a szíve az uh-n. Bár kiderült hogy ikerterhességnek indult de az egyik felszívódóban van, valószínűleg őt mutatta ki a teszt, a másik baba később foganhatott.
2015. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
A csodák.....:) a kis angyalkád talán megmentette őt <3
2015. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!