Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt vélemény? Régi kérdésem...

Teszt vélemény? Régi kérdésem és az új kérdésem is itt van. Nekem nem tűniik erősebbnek .

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ez volt az én kérdésem.... mai tesztem ugyanazzal a teszttel

[link]


görbém [link]


érdekesség hüvelybe nyilalgatás éreztem ma kibírható volt félek nem a méhszáj kinyílásának kezdetét érzem :(



2015. dec. 4. 17:45
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Ez kemeny! :D
2015. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
42%

Ki jelentette meg? 😃

En mar nem tudtam...😃

2015. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
67%

Majd megnézhetem, milyen válaszok érkeznek az én kérdéseimre? Érdekes módon én mindig normális válaszokat kaptam. Ennek három titka van:

1. Nem kérdeztem meg minden nap ötször ugyanazt.

2. Nem kérdeztem baromságokat.

3. Nem vagyok ostoba, kétségbeesett és irigy.

2015. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
63%

Használj normális teszteket!


Elég a késés után pár nappal tesztelni.


A stílusod borzasztó, a teszted szerintem nem pozitív.

2015. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
21%
ez a teszt egyértelműen pozitív, mint ahogy azt a tegnapi kérdésedhez is írtam. akik nem látják a csíkot, azoknak szemészetre kell menniük, mert nagy baj van a szemükkel. ne hallgass a bunkókra! gratulálok! :)
2015. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
64%
egyébként szerintem is pozitív....a kérdező szerintem nagyon ideges lett mert egyértelműen támadást kapott csak néhány normális választól eltekintve.... a görbéd is elég ígéretes ......én halkan gratulálok :)
2015. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Egy egyértelmű pozitív tesztet nem kell közszavazásra bocsátani, főleg, ha a kérdező annak látja. Ha viszont kirakja a nyilvánosságnak, akkor tessék elfogadni, hogy sokan negatívnak látják.

Egyébként nem csoda, hogy ellentétes vélemények születnek, ugyanis sokan borzalmas minőségű képeket tudnak készíteni.

2015. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Nekem eleg gyengenek tunik es nem rozsaszinnek,de a fene tudja. Telefonrol en nem latom jol. Te azert jobban latod. Mennyi idon belul mutatta? Szerintem varj hetfoig es csinalj megegyet reggeli pisibol.
2015. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
De amugy megkerdezhetem,hogy miert tesztelgetsz mensi elott 1 hettel? Miert okozol magadnak ekkora fajdalmat??? Miert nem varod meg hogy kessen es akkor tesztelsz. Az a baj,hogyha nem agyazodik be,akkor a mensivel kiurul. Hiaba volt 4-6-10 pozitiv teszted. A baba nem marad meg,feleslegesen kidobott penz es hatalmas fajdalom neked. Nem ertem!?
2015. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Láthato rajta a második csík,aki nem látja,az már csakazértsem akarja látni!!!Nem negativ teszt!!!!Lehet fals pozi,de 2csíkos!!!Borzasztoak tudtok lenni az emberrel,komolyan!Kérdező,mindenképp várj pár napot,ha terhes vagy akkor már holnap vagy hétfőn de akár már ma is hasonlo 2csíkosat kell tesztelned!Csinálj mégegyet,ez biztató teszt :) ird meg mi lett,engem érdekel,üdv : Niki
2015. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!