Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt vélemény? Régi kérdésem...

Teszt vélemény? Régi kérdésem és az új kérdésem is itt van. Nekem nem tűniik erősebbnek .

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ez volt az én kérdésem.... mai tesztem ugyanazzal a teszttel

[link]


görbém [link]


érdekesség hüvelybe nyilalgatás éreztem ma kibírható volt félek nem a méhszáj kinyílásának kezdetét érzem :(



2015. dec. 4. 17:45
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, de ezt a tesztet sem látom pozitívnak. Sajnos nekem is voltak ilyen tesztjeim és nekem ebből nem lett baba:-(
2015. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
mandiga és az utolsónak köszönöm a normális válaszokat...adja az ég hogy az előttetek szóloknak minden simán menjen és ne kelljen reszketniük egy pozitív tesztért.....mindenkinek a lelkiismeretérem bízom a megnyílvánulását....az enyém sem volt szép igen....de hogy nők milyenek tudnak lenni egymással hihetetlen....
2015. dec. 4. 18:42
 13/47 anonim ***** válasza:
Tenyleg latni valami halvanyat :) Ismetelj!
2015. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
4/16 milyen fehér csíkról beszélsz ????
2015. dec. 4. 18:46
 15/47 A kérdező kommentje:
azt is fogok és köszönöm a normális hozzászólásokat.....én is voltam már úgy hogy negának láttam és le is írtam az illetőnek de mivel tudom mit érez ilyenkor az ember lehet azt szépen is mert ez fáj....bizony fájó érzés.....a sok empátiával rendelkező anyukának vagy lehendő anyukának üzenem aki olyan jól helyretett :) :(
2015. dec. 4. 18:49
 16/47 anonim ***** válasza:
84%
Hat.én most csak a reakciokra reagalnek.a tedztekhez nem szllom hozza.de kedves kérdező kicsit visdza kéne venni.te vmit kérdezel ha kapsz rà vàlaszt el kéne fogadni.amugy lenne mit mondanom arra is h 43 évesen akar vki gyereket de azokra valo tekintettel nem mondok semmit akiknek betegseg vagy anyagiak miatt eddig nem lehetett.amugy lehet visdzaszolni de nem fogom elolvasni;)
2015. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Na ez ugye intelligens vâlasz....egyébként meg igen 43 êvesen még vâllalok gyereket....
2015. dec. 4. 19:22
 18/47 anonim ***** válasza:
76%
Nem mi vagyunk a hibásak, hogy 40 évesen jutott eszedbe, hogy te még gyereket akarsz. Lelki támogatásért nem ide járnak az emberek, hanem a pszichológushoz/barátnőhöz/férjhez. Ha nem tetszik a válasz, hogy negatív a teszt, attól még nem leszel terhes. Attól se, ha bekapjuk.
2015. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
ja utolsó a helyesírás látom nem az erősséged :D
2015. dec. 4. 19:26
 20/47 A kérdező kommentje:
nem eszembe jutott képzeld túl vagyok egy lombikon és három kémiai terhességen....az eszem megáll....tiszta hülye itt ma mindenki ????? Mit tudsz te rólam hogy így ítélkezel....?????
2015. dec. 4. 19:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!