Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív? Vagy...

Szerintetek ez pozitív? Vagy száradási csík inkább?

Figyelt kérdés

[link] Jpg


Tegnap kellett volna megjönnie, de eddig semmi, a hőm fent van (37,3, trifázisos a görbém). Viszont ez egy nagyon érzékeny teszt, ahhoz képest elég semmike ez a csík, nem?

Bár nem tudom pontosan mikor volt ovum, valószínüleg később, mint máskor, mert később ment fel a hőm, a 3. fázisra is csak múlt csütörtök/pénteken ugrott fel...


2015. dec. 16. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mintha látszódna valami...
2015. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bocsi, csak el kellett mennem otthonról, és elsőre rosszul másolta be.

[link]


Amúgy szednem kell progeszteront ha baba van, úgyhogy bementem a kórházba vérvételre. Hamarosan kiderül, hogy ez akkor pozitív-e... :)


Amúgy Predictor early.

2015. dec. 16. 15:10
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, ha valami dereng rajta, akkor az miért semmiképp sem pozi? :D

Arra én azt szoktam mondani, hogy nem lehet eldönteni maximum. ;) Az sem baj, ha valaki szerint negatív, a véleményetekre vagyok kíváncsi! Csak ha azt mondod dereng valami, az nekem nem biztosan nem pozitív. ;)

2015. dec. 16. 15:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Valami van ott de én nem tudnám eldönteni, halvány a csík. Viszont a vérteszt megmondja úgy is.
2015. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En is mintha latnek valamit, ugyhogy eselyes a dolog. Majd mindenkeppen ird meg, hogy mi lett a vervetel eredmenye.
2015. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy pozitív teszten nem derengeni szokott valami, meg X szögből látszik, ha napkeltekor fél lábon ugrálok. Hanem a pozitívon van két csík. Ezen nincs. De valami nagyon halovány maszat talán van. Ez lehet száradási csík, de az is lehet, hogy holnapután már tényleg pozitív lesz.


Ez most negatív. "Maszatos" negatív, de negatív.


6-os

2015. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mandiga ***** válasza:
Mennyi idő után csináltad a képet? Ez a predictor early legújabb tesztje igaz?
2015. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Negatív lett a vérteszt...

Viszont több barátnőmnek is megmutattam a tesztet, figyelmeztetésképpen, hogy ilyet ne vagyenek. Élőben ugyanis láthatóan van csík, nem szürke, hanem rózsaszínes és nem elmosódott.


Igen, ez a legújabb Predictor early, bár hozzáteszem, csak száradás után látszódott. (De a korábbi terhességeimnél is mindig csak száradás után látszott csík a korai stádiumban, csak akkor volt is baba. ;))

2015. dec. 18. 22:31
 19/19 mandiga ***** válasza:
Sajnálom, hogy nincs baba.
2015. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!