Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek fél nap csúszással megjött, és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Olyan fura... Nekem simán meg szokott lenni 7 napig, abból 3 nap erős... Most szombat este jött meg, szinte alig volt 3 napig, ma már csak barnázok... Ráadásul megfáztam, így az ébredési hőmből se tudok következtetni...
2015. dec. 23. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csak nagyon kevés barnás inkább rozsaszines valami akkor szinte kizart, hogy baba van.
2015. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csináltál tesztet és negatív. Akkor az negatív. Változó .. régen nekem is 6 napig volt meg most kb 2 erős utána két nap barnázás és vége.
2015. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 7 napig véreztem de nem olyan inzenzíven, de volt bőven..:/ aztán 5. Nap teszteltem pozit :) (előbb jött meg 4 nappal) 10hkm :)
2015. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azta... vannak még csodák! Sok Boldogságot :)
2015. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!