Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell csinalni a gyermeke...

Kiskallos kérdése:

Mikor kell csinalni a gyermeket, hogy pont Karacsonykor szulessen?

Figyelt kérdés
Mivel vannak csaladok akik szegenyek es sporolnanak az ajandekvetelen ugy, hogy egybeessen a szuletesnap a Karacsonnyal, kivancsi voltam arra, hogy lehetseges-e kiszamolni, hogy pont Karacsonykor szulessen meg a gyermek?

2015. dec. 24. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Én Karácsonykor születtem, amit abból a szempontból nagyon szeretek, hogy így mindig a családdal vagyok ezen a napon és sosem kell dolgoznom :)

Ugyan klasszikus szülinapi bulim sosem volt, viszont pl. gyerekkoromban még a távolabbi rokonoktól is mindig kaptam valamit amiatt, hogy Karácsonykor összejött a nagyobb család és így nem felejtették el, mint ahogy a húgomét és a bátyámét igen, akik egy tök átlagos hétköznap születtek. Persze ebből mindig sértődés volt 😅

Ajándékot mindig külön kaptam és tortám is volt mindig.


De ha ezt kifejezetten azért akarják a szülők, hogy ezen spóroljanak, akkor anyuka inkább nyelje le...

2015. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy gyermek születését nem lehet koccra belőni, csak körülbelülre.


Már eleve egy egészséges nőnél 4 az 1-hez az esélye annak, hogy (védekezés nélküli) szexuális aktus esetén megfogan. Ezt tovább befolyásolhatja a férfi spermáinak minősége-mennyisége, illetve a nő termékenysége.


De ha a fogantatás meg is történik, akkor is történhet korábban születés vagy rosszabb esetben koraszülés. Én május 1-jére voltam kiírva és március 29-én születtem. Testvérem április 29-ére volt kiírva, február 22-én született.

2015. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha az én fiam lenne István, én a kérdés olvasása előtt is inkább aug. 20-ra gondoltam volna mind dec. 26-ra xD az a bizonyos nyári *magyar* ünnepnap nemcsak az állam(alapítás) ünnepe, hanem ugye kapásból beugorhat arról a témáról az első királyunk neve is :)
2017. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Tényleg nem lőhető be előre a születés dátuma. Én később születtem mint kiírva voltam. Nem tudom pontosan h júl. hányadikára, de az biztos h a "normális" kb 2hetes eltérésen belüli a különbség. A szülinapom VII.11.

De az én esetem egy kicsit speciális és nem a kiírva-tényleg különbség a gáz, hanem az h anyukám magzatvizének elfolyása majd a kicsászározásom között is eltelt úgy kb egy fél földforgás :/ elfolyt neki júl. 10/11. éjjel vmikor és 11-én is csak vmikor 14:30-15:00 között szedtek ki, és csak azért mert már akkor is ennyire agyhalott dokik voltak Dunaújvárosban -.- az a város nem várta meg a napjainkban még katasztrofálisabb eü-helyzetet, már akkor=23,5 éve se kellett őket félteni

(hűafr@ncba aki figyelt az tudja a pontos születési adatomat, ha ismerősöm olvassa ezt akkor tudja ki vagyok)

2017. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!