Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 hetes (vagy annak kornyeken...

13 hetes (vagy annak kornyeken levo) kismamak! Lenne kedvetek tapasztalatokat cserelni? :-)

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 12:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Jövőhéten megyek, annnyira még nem látszik. Eddig kisfiúra tippeltem volna de már fogalmam sincs.
2015. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Nekem hál istennek nem volt rosszullétem, de estére puffadok. Most már úgy érzem egyre kevésbé. :)

Rajtam már nagyon látszik, pont ma délután vettünk kismama nadrágokat, mert már semmi sem kényelmes.

Nekem mindenki azt mondja fiú lesz én is azt mondanám, de szerintem ezt nem lehet érezni. :) Holnap megyek dokihoz, ha akkor nem, akkor 2 hét múlva remélem már kiderül. :)

2015. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Szupi, en is kisfiura tippeltem, de majd kiderul :-) nem is tudom melyiket szeretnem jobban... :-) mindegy :-)

Nekem nem latszik meg, de majd biztos hamarosan novekszik.

Regota terveztetek a babat? :-)

2015. dec. 30. 21:18
 14/25 A kérdező kommentje:
Ha megtudjatok, mindenkeppen irjatok meg a nemet :-)
2015. dec. 30. 21:20
 15/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En ma kezdtem a 14.hetet.Genetikain minden rendben volt,es 12+5naposan volt 6,7cm a baba :))

Nekem nagyjabol elmultak a rosszulletek,mar reggelente is tudok fogat mosni :'D eddig mindig hanytam tole.En egesz jol vagyok bar most elegge kellemetlen ott lent mert ahogy no a mehem mensis erzesem van.A derekam is le akart szakadni ma.Mi meg nem tudjuk a nemet majd februar elejen megyunk 20.heten genetikaira.nagyon messzi van meg :( 4d-re majd csak a 25.het utan szeretnenk menni.kb ennyi

Kitti voltam

2015. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szia, Kitti! :-)

Mi holnap utan leszunk 14hetesek :-)

En 12+2-n voltam genetikan, szinten minden rendben volt, de a mi picikenk csak 5,4cm volt :-) en majd 16.heten megyek dokihoz.

Nekem semmi hanyinger, hanyas, rosszullet nem volt, de 8.hettol (mar lassan 6hete) fekudnom kell, hormon gyogyszereket szedek, szurit kaptam minden nap... allandoan gorcsol a hasam, 11.hetben elkezdtem verezni is... allitolag nem nol a mehem, nagyon pici helye van a vabonak, szinte csak akkora, mint o maga :-(

Orulok, hogy Ti jol vagytok! Boldog Uj Evet nektek es boldog babavarast! :-)

2015. dec. 31. 08:10
 17/25 A kérdező kommentje:

Es Neked nol mar a pocid?

A dokid mondta, hogy akkor erdemes menni 4d-re? En meg nem tudom mikor menjunk.

2015. dec. 31. 08:14
 18/25 anonim válasza:
Sziasztok. Boldog Új Éve. :) Én tegnap voltam konrtollon, már 90mm-es a pici babóm. És minden rendben. Mi a 16-17 héten szeretnénk menni 4d-re, mert akkor még egészbe benne van a pici és állítólag nagyon élvezetes. Remélem akkor az is kiderül hogy fiú v lány. Persze mindegy, még is kíváncsi az ember. :)
2016. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mi is ugy valahogy gondoltuk. :-) nekem 16 hetesen kell mennem dokihoz es majd az utan megyunk 4d-re. Majd ird meg, milyen volt, es hogy kisfiu vagy kislany.?
2016. jan. 2. 13:47
 20/25 anonim válasza:

Jövő hét péntek délután megyünk 4D-re. Megírom hogy mit láttunk. :) Hogy érzed magad?

Most már ide írom a nevem, mert többször írtam és így nem lehet beazonosítani.

Üdv. Mónika

2016. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!