Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 hetes (vagy annak kornyeken...

13 hetes (vagy annak kornyeken levo) kismamak! Lenne kedvetek tapasztalatokat cserelni? :-)

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 12:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Szia! :-)

En sajnos nem vagyok valami jol. Ha felkelek, rovid idon belul fajni kezd a hasam es le kell fekudnom, meg az orvossag sincs ram tul jo hatassal, allandoan szedulok.

Lassacskan 15.hetben leszunk, de meg semmi nem latszik a pocimon, teljesen lapos.:-S

Neked gombolyodik? :-)

Kivancsi vagyok milyen elmeny lesz szamodra a 4d, biztosan hatalmas! :-) en is alig varom mar :-) szep napot Nektek!

2016. jan. 6. 08:14
 22/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen a doki javasolta,hogy a 25-28.héten érdemes legelőször elmenni 4D-re.Nem is akarok előbb,mert nagyon drága.Én megint hányok napok óta,sőt most le is betegedtem.Nagyon fáj a torkom,dugul az orrom,a fejem napok óta széthasad úgy fáj.Testi fájdalmak,hol derék,hol az egész hát.Úgyh nemsokára megyek is dokihoz,hogy nézzen rám,mert a 2.álmatlan éjszakám volt :(

Ezenkívűl csak az zavar ahogy a méhem nő,húzódik,az fáj,arra mindig bekapok egy magnéziumot.

2016. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szia! Jaj, nagyon sajnalom ! :-(

Hat oszinten, nem mindig alom a terhesseg, de amikor kibujik a picur, szerintem minden szenvedest elfelejtunk majd! :-)

Kitartast Neked, es gyogyulj meg hamar!!!

2016. jan. 6. 17:06
 24/25 A kérdező kommentje:
Kepzeld, az este nekem is elkezdett fajni a torkom... szenvedes volt az ejjel, mi is mar par napja nem alszunk, mert ferjem is nagyon beteg, en meg hat elkaptam tole :-(
2016. jan. 7. 13:36
 25/25 anonim ***** válasza:

hát igen most elég sokan betegeskednek körülöttem is.:(

Én voltam dokinál,felső légúti fertőzés,és kinyöszörögtem tőle antibiotikumot,mert nem nagyon akart adni,de mondtam,hogy én egy nappal sem fogok többet szenvedni!Gyógyulást,de azonnal!!! :D de még nem lett jobb,az estém még mindig nehéz volt.

Viszont ami fura,egész este szinte háton aludtam.Soha nem tudtam háton aludni,lehet a baba miatt?:O

És megint hánytam....mostmár igazán elmúlhatna -.-

Kitti

2016. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!