Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen barnázás? Tapasztal...

25 hetesen barnázás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bementünk az ügyeletre, mert a "semmiből" jött. Se görcsök, se egyéb panasz. Az ügyeleten a roppant "kedves" doki első kérdése, mikor éltünk utoljára házas életet.(2 napja) Amint meghallotta a válaszom, lehordott, hogy terhesen minek szexelni, és nincsen semmi bajom ez csak a szex miatt van...de én ebben nem vagyok teljesen biztos, 2 nappal később?, és ha valami más oka van..Vélemények?
2015. febr. 1. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
20 hetesen volt kis barnázásom. Bementem az ügyeletre, és 1 hétig ott fogtak, megfigyelésen. nem volt semmi gond a terhességgel, és nem is kaptam semmi gyógyszert, csak mivel már volt egy vetélésem előtte, így jobbnak látták.
2015. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig a szexre fogják amint lehet. Nekem az elején volt többször is. Elsőnek ügyeleten szintén azt mondták szextől. Az is rá 2 napra volt. Utána nem szexeltünk még is a 11.hétig előfordult barnázás nem tudták mitől. Pedig nem szexeltem.
2015. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!