Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi történt? Tesztkérdés

Most mi történt? Tesztkérdés

Figyelt kérdés

4 halvány,nagyon enyhén erősödő pozi tesztem volt. Tünetem erős mellfájdalom, aluszékonyság, görcsölgetés. Ami tegnapra kicsit erősebb lett. Majd volt kevés barna folyásom, tegnap délután. Ma már jobban görcsöl a hasam, és a reggeli teszt már alig látható +. Most vajon ennyi teszt szellemcsíkos lett volna, vagy nem sikerült megtapadni a babának?


Amit tudni kell, hogy menzesz alatt voltunk együtt párommal védekezés nélkül, dec. 24-én. Most jan. 20 körül kellene megjönnie. Múlthét szerdán volt az első nagyon halvány pozi tesztem.


2016. jan. 11. 14:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Az első teszt. (Élőben mindegyik jobban látszik)


[link]


A többi:

[link]


És a mai utolsó:


[link]

2016. jan. 11. 14:14
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket a teszteket inkább negatívnak venném, már csak azért is, mert ha terhesség állna a háttérben, akkor egy nap alatt már sokkal erősebbnek kellene lenni a csíknak. Az előfordul a teszteknél, hogy 5 perc után halvány rózsaszín csík jelenik meg, de az már nem figyelembe vehető, a terhességet jelző csík 5 percen belül jelenik meg. De a lényeg, hogy ha halvány is, másnapra, harmadnapra már sokkal erősebbnek (teljesen egyértelműnek) kellett volna lenni.
2016. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak nekem furcsa. 2 gyerköcöm van, és még sosem csapott be teszt. Ha nem volt baba, nem volt semmilyen második csík. Fiammal is ilyen halvány tesztekkel indult, csak igen, azok rendesen erősödtek.
2016. jan. 11. 14:24
 4/18 anonim ***** válasza:

Engem sem csapott még be teszt, de olyan már nekem is volt, hogy 5 percen túl megjelent egy nagyon halvány második csík. Én ezt negatívnak vettem és annak is bizonyult.

Olyan is volt, hogy a nagyon halvány csík 5 percen belül jelent meg, de akkor a másnapi teszt már erősebb lett sokkal.

2016. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Szia.Én a helyedben felhivnám az orvosomat és elmondanám neki,hogy mi a helyzet,majd ő megmondja,hogy mit tegyél.Én pozitívnak látom mind a kettőt.:)Gratulálok
2016. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni de az utóbbi napokban nagyjából 3szor tettél fel kérdést ugyanezekkel a képekkel csak más szöveggel. Te vagy aki mensi alatt volt együtt a férjével és folyamatosan tesztelget ahelyett hogy megvárná a következő menzeszt hogy egyáltalan kimarad e. Szerintem igen kicsinaz esély hogy mensi alatt teherbe ess és az is már több mint 2 hete volt ha sikerült volna már erősebbek lennének a csíkok nem ilyenek.
2016. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen az utóbbi napokban pont 3x tettem fel kérdést, ezért van az oldal tudtommal. De te biztos nem aggódnál ezek szerint a helyemben. Most 2 napot ki is hagytam a teszteléssel. És halványabbnak is bizonyult a mai.
2016. jan. 11. 14:47
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztek negatívok, hiába is állítod a kontrasztot maxra.
2016. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

9 nap múlva kellene megjönnie és már tesztelsz? Itt valami nem stimmel. Ilyen hosszúak a ciklusaid? Ha január 20-án kellene megjönnie, akkor a 24-i együttlét túl korai volt, akkor még nem volt peteérésed, épp csak elmúlhatott a vérzésed. Később nem voltatok együtt?

Ha valahogy túléltek benned a spermiumok és meg tudták várni a peteérést, akkor pedig csak most kezdhet beágyazódni a baba, hiszen a megtermékenyített petesejtnek kell 7-10 nap, hogy leérjen a méhbe.

A tesztek csak a menstruáció kimaradása előtt max 1-2 nappal mutathatnak bármit, de inkább a kimaradás napjától. A képeiden én nem látok 2. csíkot, de az lehetetlen is lenne... Ovuláció a két vérzés között félidőben van!

2016. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom mikor van ovu, azért teszteltem hamar, mert fura érzésem volt meg pont úgy görcsölt a hasam, mint a fiammal a legelején. Nem terveztük most a babát, csak akkor voltunk együtt védekezés nélkül. Nekem még sosem voltak ilyen tesztjeim baba nélkül. Holnap elmegyek dokihoz mindenképp, nehogy valami más gond legyen a háttérben, mivel tegnap barna folyásom volt.
2016. jan. 11. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!