Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vitaminokat, teákat...

Aki vitaminokat, teákat szedett, annak mikorra használtak ezek? Sikerült teherbeesni, és ha igen, hanyadik hónapban és miként?

Figyelt kérdés
Én egyelőre csak a barátcserjét szedem, femibion 800-at, c vitamint, magnéziumot, vasat és cickafark/palástfű teát iszom, de sok jót olvasok a méhpempőről és az E vitaminról is. Kinek hogy sikerült végre a csoda? Mesélnétek egy kicsit, hátha ezek a pozitív történetek segítenek :)

2016. jan. 18. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 hónapig ittam a cickafark/palástfű teát,végig hőgörbét is vezettem,valamint folsavat is szedtem .5.hónapban elkezdtem szedni a barátcserjét és ovu.teszt használtam.Sikeres hónap volt,most 10 hetes a baba a pocakomban. Én nagyon hittem ezekben a természetes dolgokban.Persze ha nem jött volna össze, mi is orvoshoz fordultunk volna előbb-utóbb,de szerencsére sikerült. Sok sikert,mielőbbi babásodást kívánok neked! :)
2016. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem sajnos bonyolultabb a helyzetem. Decemberben talált az orvos a jobb petefészkemben egy nagyobb cisztát, amiről már akkor meg is mondta, hogy sűrű bennékű, tehát műteni kell majd.

Karácsonykor próbáltam nem ezzel foglalkozni, de utána elkeztem inni a cickafark teát és szorgalmasan szedtem a barátcserjét, mellé vitaminok.

Nos. Tegnap voltam orvosnál, és csoda történt, mert kb 1% esélyem volt arra, hogy ez a fajta ciszta csak úgy eltűnjön, de már nem volt ott! HISZEM, ÉRZEM, HOGY SEGÍTETTEK A GYÓGYNÖVÉNYEK! Mellesleg a hit is, amit beléjük vetettem, de a lényeg, hogy így nem kell műteni, és nekiállhatunk a babaprojectnek :D Amihez szintén fogom ezeket a termékeket szedni, mert el sem, hittem, mikor a doki mutatta a jó nagy sűrű ciszta hűlt helyét.


Sajnos azonban vannak gondjaim, a vérzésem szinte semmi, és a méhnyálkahártyám iszonyúan vékony, ezeket szeretném megsegíteni a gyógynövényekkel, vitaminokkal.


Természetesen én is jártam orvoshoz ezek mellett, de azt vallom, ha vki igazán akar valamit, akkor legalább próbálja meg kicsit nyíltabban keresni a megoldásokat.

Mi most már elkezdhetünk igazán próbálkozni :)

2016. jan. 19. 08:18
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
kérdező, örülök, és remélem, hogy ez a kezdeti siker majd egy könnyebb útnak az eleje..egyébként aki ennyire gyógynövény ellenes, azzal mi lett volna mondjuk az az 1200-as években??? amikor mindenki ilyeneket használt a termékenység érdekében, ha problémái voltak a gyereknemzéssel? akkor még nem volt lombik stb....nem mondom hogy minden esetben használ, de néhány növénynek igen is bizonyított hatása van a megtermékenyülésre nézve, arról nem beszélve hogy az orvostudományban használt gyógyszerek egy részének is alkotóeleme valamilyen gyógynövénykivonat..
2016. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó, neked elgurult a gyógyszer, ki gyógynövényellenes itt? Mondom, h kipróbáltam. Nem vagyok ellene. De nekem nem használt. Az orvos által felírt gyógyszerekben is van gyógynövény, jah...koncentrálva, módosítva. Úgy valóban hatásos.


Örülök, h nem sokáig vesztegettem az időmet. Akinek van, vesztegesse csak, én nem bánom. Menjen Gyuri bácsihoz meg Joshihoz, meg sámánhoz, akupunktúrára, nekem mindez nem fáj. Én a saját tapasztalatomat osztottam meg és a saját tanácsomat adtam a boldoguláshoz, mint mindenki más is.


Én örülök a csodás kislányomnak, aki az orvostudomány segítségével született, a próbálkozóknak sok sikert, sok türelmet a teázgatáshoz.

2016. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi újság veled azóta? Én E vitamint szedtem 400 mgot naponta és szépen vastagította pár hónap után a méhnyálkahártyát. 4000 NE D vitamint szedtem, 800mcg folsavat, 85 mcg szelént. Éd peteéréstől naponta 3x kentem a Womens creamet. Nekem így 2.hónapban sikerült. Most barátcserje kapszulát szedek a progeszteron rendezésére első körben. Ha nem használ, augusztusban "rendes" gyógyszer. És ezt doki mondta, szerinte is a kis eltéréseket lehet gyógynövènyekkel kompenzálni...én is hiszek benne.
2017. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!