Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív vagy negatív?...

Ez most pozitív vagy negatív? Vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt csináltam ezt a tesztet az esti órákban mert nem tudtam már várni reggelig.

Először azt hittem negatív nem figyeltem meg jól, majd de később vettem észre a halvány csíkot a T betűnél.

Azt tudni kell hogy SOHA nem szokott fájni a mellem viszont kb. 3 hete a mellbimbóim megduzzadtak és érzékenyek lettek majd egy 3 napja már az egész mellem néha fáj. Olyan izomláz szerű fájdalmat érzek...

A mensimnek kb. hétfőn-kedden kellett volna hogy megjöjjön. Derekam is fáj, de ami furcsa hogy keménynek érzem a hasam alját és mikor leülök néha belenyilaló fájdalmam volt napokon keresztűl, de ez már elmúlt.

1 hete megjön érzésem van de semmi csak tejszerű fehér folyás....

Itt a kép tesztről:

[link]


Most ez pozitív vagy mivel nem figyeltem meg időn belül és félretettem netán száradási csík? Mert ilyenről is olvastam....

Kedd reggel csinálok egy reggeli első vizelet tesztet és megyek dokihoz is de addig örülnék egy pár tanácsnak/ tippnek/ segítségnek


23/L

Ui.: A párommal nagyon örülnénk ha baba lenne :)

Igaz nem tettünk érte de nem is voltunk ellene :)



2016. jan. 30. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezzel a teszttel még sosem jártam úgy, hogy hamisan lett volna pozi, erősödni fog az a csík, hidd el :) grat :)
2016. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem isidőn túl és ennél halványabban volt kétcsíkos ugyanez a fajta tesztem. Azóta már 10 hetes kismama vagyok.

Gratulálok, ha tesztelsz újra mindenképp írj. Szorítok értetek!

2016. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

:) Jajjjj annyira aranyosak és kedvesek vagytok :)

Nagyon szépen köszönöm a biztatásotokat :)


Sajnos csak kedden tudok tesztelni legközelebb de mindenképpen megírom hogy mi lett az eredmény ;) :D <3

2016. jan. 31. 19:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Namilett? :)
2016. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Negatív :(

És tegnap erős görcsök jöttek rám ma meg nagyon erős vérzésem van...

:'(

2016. febr. 5. 07:57
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha még volt is baba már biztos nincs sajnos... :(
2016. febr. 5. 07:58
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom :/ most már érdemes lenne utánajárni, mitől van ez a sok vetélés egymás után :/
2016. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!