Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek nem vált be a...

Van akinek nem vált be a hőmérőzés? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 10:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem...rossz volt a hőmérőm, mint kiderült!!! :D
2016. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 mandiga ***** válasza:

1-es. Jót nevettem. :D


Bocsi az offért, de ez engem is érdekelne. Én már a görbémtől is megőrülök. Ha ez számít, akkor nem tudom, hogy beválik-e vagy sem, de már kivagyok. :(

2016. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én már nem is mérem,mert kiidegel:) össze vissza ugrál. Egyik nap 36,3 másik nap 36,7 és ugyanakkor mérem ugyanott és ugyanannyi ideig:)
2016. febr. 2. 19:11
 4/26 mandiga ***** válasza:

Akkor a tiéd sem egyszerű. Az enyém maga a borzalom.

És hogy tetőzzem egy kicsit, ma van az 50. ciklusnapom. :D

Nekem is ugrált, most meg egy jó ideje lent döcög, mensi sehol.


Íme a görbém:


[link]

2016. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nálam rácáfol mindenre a mostani görbém... 17. ciklusnapon voltam dokinál és nem látott peteérésre utaló jelet.


Mégis aránylag szép görbém volt. Ezek után kérdem én mennyire lehet megbízható egy görbe? :( Ha nem emgyek dokihoz nyugodt szívvel elkönyveltem volna, hogy van peteérésem.


A héten mehetek vérvételre hormonok miatt, hogy lássuk miért nincs peteérésem.... Múlt nyáron volt egy vetélésem azóta gyanús, hogy nincs rendesen pé.


Íme a görbém. Ez alapján javaslom a babára vágyóknak, hogy dokihoz menjenek az a biztos, persze, ha régóta nem jön a kis csoda.

[link]

2016. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Mandiga! Szép a görbéd neked is :D

Mit gondoltok,célszerűbb ovu tesztelni,ha a görbe nem jött be? Bár én múlthónapban teszteltem ,pozitív lett és 8 napra rá megjött,szóval nem hinném,hogy akkor volt ovum :D


Kedves utolsó! A hőd hogy áll azóta? Mert én is arra tippelnék,hogy volt ovud:)

2016. febr. 3. 08:53
 7/26 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nekem maradt meg 7 vagy 8 darab ovutesztem...és összejött a baba, úgyhogy nincs rá szükségem...ha kell, esetleg írj rám privibe...meg maradt pár teherbeesést segítő dolgom is! nálam igen korán bejöttek ezek a dolgok! :)

6+4 hkm

2016. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 mandiga ***** válasza:
5-ös. Tényleg szép a görbéd. Én sem mondanám, hogy nem volt ovud. Az enyém borzalom. Menzesz napján, vagy másnap szokott leesni a hőm, most már 12 napja lent toporog, mensi sehol. 51. napom. Ovutesztem most nincs, de azt hiszem rendelek megint. :D Na persze a tesztekre lassan a gatyám is rámegy.:D
2016. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 mandiga ***** válasza:
1-es. Engem is elláthatsz pár tippel, szívesen fogadom. Van már gyerekem, de valahogy most nem akar jönni. A hormonjaim megbolondultak. :D
2016. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Ha megnézed a görbém, nekem is párszor pozi volt az ovuteszt. Ezért nem is tudom már, hogy esetleg hnyadik dpo-n lehetek. :D


Azt is olvastam a neten, hogy annyiszor van esély a teherbe esésre, ahányszor lezuhan a hő. Na, én ezek után már nem tudom mit gondoljak. Jól beletrafáltunk az biztos. :D

2016. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!