Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhessegi tunet?

Ez lehet terhessegi tunet?

Figyelt kérdés
Ma hajnali 4 kor arra ebredtem h gorcsol a hasam emelygek es hanyingerem van, mar majdnem ugy ereztem hanyni fogok de aztan vissza aludtam es reggel 6 kor amikor kelni szoktam meg mindig ugyanugy rosszul voltam, de aztán kb 7 re mar elmult es azota semmi bajom.. Ha holnap reggel is ugyanigy lesz akkor az terhessegi tunet? Egyebkent tegnap elott vagy az elott mar nem tom pontosan de volt 1 kis barna folyas, ezert parazok h lehet terhes lehetek..
2016. febr. 3. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet biztonság kedvéért.
2016. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tesztet ugy gondoltam majd csak akkor ha kesik a menstruaciom..
2016. febr. 3. 16:23
 3/19 A kérdező kommentje:
De az majd csak honap vegen derul ki..
2016. febr. 3. 16:23
 4/19 anonim ***** válasza:
De ha a hónap végén derül ki késik-e, akkor nemrég menstruáltál. Akkor valószínűtlen, hogy ez terhességi tünet legyen.
2016. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2 hete menstrualtam, de nagyon remelem h tenyleg valoszinutlen.. Mert olvastam h vki ugyis terhes lehet h menstrualt rendesen
2016. febr. 3. 16:50
 6/19 anonim ***** válasza:
Két hete menstruáltál ??? hány naposak a ciklusaid , hogy hónap végére nem várod ?
2016. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
28 naposak és majd 20adika körül kell megjonnie
2016. febr. 3. 16:54
 8/19 anonim ***** válasza:

ha ezek a rosszullétek a terhességtől vannak azt már elvileg a tesztnek is ki kéne mutatnia . én szerintem csinálj egy tesztet.


És igen , nagyon ritka az hogy valaki terhessége elején még 1-2 hónapig mensi SZERŰ VÉRZÉST TAPASZTAL (mert az ugye nem menstruáció) , vagy nem is mensiszerűt, inkább csak annak tudja be, mondván hogy mensi idejére esik.... stb.


A kérdésedre a választ nem mi, hanem egy terhességi teszt adná, esetleg egy nőgyógyászati vizsgálat.

2016. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocs félre írtam 1 hete volt a mensi, de pontosan 8 napja
2016. febr. 3. 16:57
 10/19 A kérdező kommentje:
De amúgy most nagyon durván volt meg és eggyutt voltunk a barátommal és másnap volt a barna folyasom
2016. febr. 3. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!