Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhessegi tunet?

Ez lehet terhessegi tunet?

Figyelt kérdés
Ma hajnali 4 kor arra ebredtem h gorcsol a hasam emelygek es hanyingerem van, mar majdnem ugy ereztem hanyni fogok de aztan vissza aludtam es reggel 6 kor amikor kelni szoktam meg mindig ugyanugy rosszul voltam, de aztán kb 7 re mar elmult es azota semmi bajom.. Ha holnap reggel is ugyanigy lesz akkor az terhessegi tunet? Egyebkent tegnap elott vagy az elott mar nem tom pontosan de volt 1 kis barna folyas, ezert parazok h lehet terhes lehetek..
2016. febr. 3. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusaid akkor elvileg most vagy középidőben... most kéne lennie peteérésnek.

Hát nem tudom... nyilván nem vagyunk gépek, tehát még ciklusainkban is lehetnek eltérések olykor olykor.


De az tuti, hogy ahányingert már a hormonszint változás váltja ki ... tehát az ami a terhességi teszten is jelentkezik második csík formájában. Én a helyedben tesztelnék , holnap reggel, első pisiből.


Egyébként a hangvételedből nekem az jön le, hogy nagyon nem akarsz terhes lenni :(

mennyi idős vagy ?

2016. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De nem lehet a mensi miatt mert akkor már legalább 5 napja elmúlt
2016. febr. 3. 17:00
 13/19 anonim ***** válasza:
és mikor voltatok együtt a barátoddal ???
2016. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
18 vagyok és még nem akarok terhes lenni, de ha az lennék nem lenne szívem elvetetni :/
2016. febr. 3. 17:02
 15/19 A kérdező kommentje:
Hétvégén, és hétfőn volt a barna folyas most már eszembejutott és ma reggel voltam rosszul
2016. febr. 3. 17:03
 16/19 anonim ***** válasza:

hát a barna folyas az lehet beágyazódás is akár, vagy valami hormonális probléma .

Hidd el a legjobb ha holnap reggel tesztelsz ! REGGELI ELSŐ PISIBŐL.

Rossmanba vagy dm-be már 500 forintért kapható teljesen megbízható terhességi teszt.

Megcsinálod, ha negatív és a tünetek továbbra is fennállnak, akkor én a helyedben felkeresnék egy dokit.

Ha pozitiv akkor meg nyilván szintúgy . , bár lehet hogy látni még nem látna semmit max petezsákot. .

ird meg

hogy mi lett veled, ! Én voltam az utolsó kb 3-4 válaszadó

2016. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát ha hétvégén voltatok együtt, az 3-4 napja volt, kizártnak tartom ezen információk tudatában, hogy terhes legyél... (hacsak nem egy korábbi együttlétből),


Szextől számítva 10-14 nap legalább a beágyazódás. a teszt csak azután MUTATHAT ! pozitivat. a hányinger meg az émelygés meg szintén később van szerintem.((már a pozi teszt után) Legalábbis semmiképp sem szex után 4 nappal. Úgyhogy nyugi! Szerintem nem vagy terhes.

2016. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Védekeztek rendesen amúgy ?
2016. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mostanában elofordult h nem mindig húzott az elején gumit csak később tette fel épp ezért is vagyok ideges..
2016. febr. 3. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!