Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Két ovuláció egy...

Lehet baba? Két ovuláció egy ciklusban. Ikerterhesség?

Figyelt kérdés
Január 13-án volt meg utoljára, most péntekre nem várom. Tegnap voltam nőgyógyásznál ahol vérvizsgálatból megállapította, hogy két peteérés is volt valószínűleg a hónapban...a párommal 2-3 naponta együtt vagyunk. Tegnap óta baromira feszülnek a melleim és hétfőn elég sokat szúrt a jobb oldalam. Lehet az beágyazódás, vagy esetleg ekkor volt a második ovum? Az orvos szerint akár ikerterhesség is lehet, ha összejön...volt már valaki hasonló cipőben?

2016. febr. 10. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem, azoknak a kérdéseknek sincs értelme. De attól még ez nem lesz jobb.
2016. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Akkor egy jó tanácsot, ne válaszolj az olyan kérdésekre amiket nem tartasz értelmesnek...
2016. febr. 10. 19:26
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
És ha te nem kérdeznél inkább baromságokat? Azzal többen is előrébb lennénk.
2016. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de nagyon megszaporodtak a rosszindulatú válaszolók... kedves kérdező, ha 2 peteérés is volt ebben a hónapban akkor dupla esélyed van rá hogy terhes legyél! ,ert ha az egyikről esetleg le is maradtál volna a második p.é. még egy esély! Drukkolok! Holnap reggel szerintem tesztelhetsz, nekem mindig a nem várt napján pozitív volt a teszt mikor terhes voltam. 15+4hkm
2016. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én nem tudom miből állapíthatta meg max két összeesett tüszőt láthatott folyadékot a douglasban....de én úgy gondolom két ovuláció két különböző időpontban elég nehéz mivel az ovuláció után a progi elkezd termelődni ami megakadályozza a másik tüsző megrepedését....tehát max az lehetett hogy egy időben egyszerre két tüsző repedt meg és ezt láthatta a doki ...de hogy mindkettő kiszabadult petesejt megtermékenyül e az kérdéses.....
2016. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azert ird majd meg az eredmenyt,en kivancsi lettem...
2016. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, végül összejött a baba (esetleg babák)?
2016. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
igen, és úgy néz ki babák, jövőhéten kell visszamennem a dokihoz :-)
2016. márc. 1. 18:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? :)
2016. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Jól vagyunk mind a hárman :-)
2016. márc. 10. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!