Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
 551/553 anonim ***** válasza:

Zoé hogy vagy? Van valami fejlemény? Itt vagy még? Megint eltelt egy hónap.

Evi

2016. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/553 anonim ***** válasza:
100%
Szoasztok!Bocsi hogy most írok de annyi dolgunk van mostanában ugynis építkezünk.Nekem aug elején megjött.Viszont vettem a neten ovu tesztet még sose használtam mensi óta minden nap 2 tesztet csinálok hogy néztem mi a helyzet.Amit eddig peteérésnek gondoltam az nem az volt eddig mindig a 9-11.-ik nap közöttre saccoltam mert mimdig akkor fáj a hasam ez most is így volt viszont a teszt nem jelzett viszont a tegnapi meg a mai teszt pozitív úgyhogy most van a peteérés.Eddig mindig a 8-12.-ik nap között voltunk inkább aktívak de ez a hónap más.Bízom benne hogy mostmár rövidesen én is csatlakozhatok a kismama klubba.Zoe
2016. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/553 anonim ***** válasza:

De örülök Zoé, hogy jelentkeztél, már azt hittem feladtad a dolgot. Az ovu teszt nagyon jó, én is használtam most mikor összejött a babuci. Nekem is 2 napig volt pozitív, azokon a napokon is együtt voltunk, meg még utána kb 3 napig, biztos, ami biztos. Na meg persze előtte napokon is. Nekem szépen jelezte az ovut. Sőt utána jóstesztként is használtam. Nekem úgy is bizonyított. Ha jól emlékszem kb a peteérés utáni 5. naptól kezdtem el használni jóstesztnek. Ilyenkor a reggeli első pisit kell használni. Minden nap megcsináltam egy tesztet és a 8 vagy 9. dpo-n már látszott, hogy erősödik a tesztcsík az előző napiakhoz képest. Akkor már reménykedtem, hogy végre sikerült. Innentől minden nap erősödött, mígnem erősebb lett a tesztcsík a kontrollcsíknál. Akkor csináltam terhestesztet és pozitív lett. Szóval hajrá Zoé, várunk nagyon a kismamák táborában!!!

Evi

2016. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!