Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért olyan elfogadhatatlan,...

Miért olyan elfogadhatatlan, ha éjjel akarok sütni?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nem tetszik az ötlet, azt mondja meg ne próbáljam :o

2013. jan. 26. 17:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs benne semmi rossz. csend és nyugalom, senki nem szól bele:)

egész más, ha kényszerből kell éjjel sütni, mert szorít az idő.

2013. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén szólva én is most akarok neki állni ebédet főzni, ki mikor ér rá :-)
2013. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy ö éjjel aludni akarna, de nem tud, ha te a konyhában zörögsz.

Másrészt meg reggel egy összekoszolt konyhát tele csetressel találni sem igazán nagy élmény...

2013. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Akkora zajt nem csapok, hogy felébredne, elég jó alvó. Ráadásul a 93 éves mamám óránként úgyis kiabál neki és arra felébred.


A koszt meg eltakarítom...

2013. jan. 26. 18:00
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
ez nálunk is így van itt este 6 után már egy teát se nagyon lehet csinálni :D nem tudom miért, valszeg a felfordulás vagy a zaj vagy hogy éjjel aludni kell..tényleg nem tudom :/
2013. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Éjjel mit jelent? Hajnali hármat, vagy mondjuk 9-10 órát? Előbbi esetben én sem hagynálak, utóbbiban nyugodtan, csak a szomszédokat ne zavard.
2013. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk, a szomszédok nem játszanak közbe. Amúgy inkább hajnali 3.
2013. jan. 26. 18:16
 8/29 anonim ***** válasza:
15%

Miért akarna bárki is hajnali 3-kor sütögetni? Ahhoz még korán van, hogy reggelinek legyen, ahhoz meg késő, hogy vacsorának. Pláne, hogy nyilván gyerek vagy, nem dolgozó felnőtt, akinek mondjuk csak ilyenkor lenne rá ideje. Meg gondolom csak sütit akarsz, nem rendes ételt.

Mégis mi a francért akarnál te olyankor sütni? Mit? Kinek?

2013. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.


Mostanában gyakran fent vagyok éjjel, mert előző nap délutánig alszok. Ilyenkor nem vagyok fáradt és kedvem támadt egyik nap a pogácsához. Azért gondoltam, hogy sütök, de le lettem beszélve róla.


Amúgy miért kéne reggelire vagy vacsorára? Vagy bármilyen normál étkezésre? Én általában akkor eszek, ha kedvem tartja (és van mit).

2013. jan. 26. 18:27
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Csak azért nem tetszik neki, mert szokatlan dolog. Egyébként én is szeretek éjszaka sütni, nem zavar senki, olyankor senki nem főz ebédet, senki nem jön ki enni stb. Nyugodtan tele lehet pakolni a pultot edényekkel, gyúródeszkával és nem zavar senkit. A mosogatásnál kell óvatosnak lenni, mert az zajos tud lenni, de a többi nem.
2013. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!