Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
a piros tintás tesztek jobban mutatják, próbáld meg olyannal.
2016. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:

En 3 terhessegnel hasznaltam clearblue-t (nem digitalisat) es egyszer, amikor kesett, de nem voltam terhes.

Nekem csak akkor volt pozitiv, amikor terhes voltam, amikor nem voltam az, akkor egyertelmuen negativ volt.

2016. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 mandiga ***** válasza:

Aki terhes, annak egyértelműen kimutatja a clearblue, viszont sokakat becsapott már, sokszor halványan ott van a csík. Nem éri meg megvenni. Próbálj ki másik tesztet én azt mondom.

Drukkolok!!!

2016. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:

Mennyit késett már a menzid?

Időn belüli halvány teszt is pozitív, de tényleg csak időn belüli, és az, amibe nem kell a csíkot odaképzelni.

Én az itt sokat szidott Medilabot próbáltam, és sosem csapott be.

2016. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 A kérdező kommentje:
De jo ,hogy irtatok :) Az igazsag az,hogy nem mindegyik volt olyan nagyon halvany.... 24.en megjött de csak pecsetelesem volt 3napig..eleg volt egy tisztasagi betet :) most azt nem ertem ,hogy miert nem erösödik? Annyira szeretnem mar :( Soha nem volt meg halvany tesztem..es most picit felek ,hogy mi lehet. Feleve probalkozunk.van mar 2kisfiam de mindegyik terhessegem mas volt.. Az elsönel 3honapig megvolt es ezert eszre sem vettem,hogy az vagyok :) a maspdiknal futas reggelente :) es menszi kimaradas :) most megjött picit es reggelente hanyinger.. halvany tesztek..annyira szeretnem mar :) köszönöm szepen ,hogy irtok es holnap is megirom,hogy milyen lett a tesztem:)
2016. febr. 10. 13:16
 6/129 A kérdező kommentje:
Ujabb fejlemeny :( Fajdogal a hasam alja es annyira szük lett a hüvelyem ,hogy csak na... Mitöl lehet ez??? A teszt halvany pozitiv meg mindig... Màr teljesen össze vagyok zavarodva.... Jart mas is igy amikor terhes volt? Vagy ez mi lehet?Segitsetek legyszii :(
2016. febr. 11. 10:46
 7/129 mandiga ***** válasza:

Nekem volt több nagyon halvány "pozitív" tesztem. Nem vagyok benne biztos, hogy az pozitív volt, de valamiért látszott, baba nem volt. Szerintem a gyógyszertárba vegyél egy tesztet ami érzékeny és megbízható. Én is kivagyok már a tesztektől. Ha holnap reggel is csak halvány, akkor menj vissza az orvosodhoz. Mi csak találgatni tudunk sajnos.


Mindenesetre én drukkolok neked nagyon!!!!

2016. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 A kérdező kommentje:
Jajj,nagyon köszönöm:) keddre kaptam idöpontot.. addig inkabb nem is tesztelek mert mar teljesen kikeszültem :( kedden megnezik verböl,hogy mi a helyzet :) szoritsatok,hogy baba legyen:) mindenkepp megirom hogy miujsag van:) legalabb sokaknak hasznos lesz a kesöbbiekben az info:) köszönöm a valaszodat:)
2016. febr. 11. 21:14
 9/129 A kérdező kommentje:
A digitalis clearblue negativ:( deeee reggel hirtelen rosszul lettem es majdnem elajultam:( en mar aztan abszoltu nem tudom ,hogy mi van.... Esküszöm ha terhes vagyok irok egy könyvet erröl az egeszröl az tuti:( szetszedtem a digitalist es 2teszt csik volt benne az egyiken a kontrollcsik es egy halvany csik a masikon egy halvany csik! Ez mi lehet nem tudom:) lassan begolyozok azt hiszem:)
2016. febr. 12. 11:51
 10/129 anonim ***** válasza:
A digitális szétszedve mindig ilyen, két tesztcsík van benne, az egyiken mindig két vonal :-(
2016. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!