Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján (előtt egy...

Nemvárt napján (előtt egy nappal) negatív teszt mellett van még esély a babára?

Figyelt kérdés
Mára, holnapra nem várom. Ma délelőtt negatívat teszteltem (nem reggeli vizeletből), a melleim 2. napja érzékenyek és világos barna krémes folyásom van. Szerinted lehet még pozitív vagy ez a hónap is ugrott?

2016. febr. 26. 14:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Képzeld, ma sem jött meg. Cicifeszülés van, bár ennél intenzívebbet vártam. :) De egyelőre nem jött meg. :) Még nem tesztelek, csak pénteken vagy szombaton, adok esélyt a késésre is, nem akarok csalódni. Bár eddig sosem késett, inkább hamarabb jött. Rosszullét egyelőre nincs, de az sem mindenkinek van. :)
2016. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!