Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben lehetek terhes?

Ilyen esetben lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma a párommal szexeltünk és kiszakadt az óvszer. Ez már megtörtént máskor is, csak akkor rögtön észrevettük, most azonban nem, elmenni nem ment el. ez az első problémám, majd utána kissé pánikba estem és elmentem mosdóba. ahol pecsételő vérzést észleltem.(Az már mellékes, hogy ez betegség is lehet, persze nem veszem semmibe) most csak az érdekelne, hogy ha véreztem, akkor lehetek terhes? nem szeretnék nőgyógyászhoz menni , mert nemrég voltam és szerintem ilyenkor nem lehetek az.

2016. febr. 26. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan arra a kérdésre, hogy lehetsz-e terhes, igen a válasz. Együtt voltatok, bármikor lehet a peteérésed vagy spontán peteérésed. Nekem pl. minden hónapban ciklus közepén volt peteérésem. Viszont amikor babás lettem (mi terveztük), akkor közvetlen menzi után sikerült a baba. Tehát nem mindig ugyanakkor van peteérésed.

Nem ment el benned, de lehet előváladék, .... Szóval igen, lehet, de csak lehet.


Egyébként miért szakad ki? Pechesek vagytok, vagy esetleg olyan testápolót / síkosítót használtok, amit azzal az óvszerrel együtt nem lehetne?

2016. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hol tartasz a ciklusodban? de amúgy meg persze, lehetsz terhes ennyitől is.
2016. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

persze, hogy pech.. hoztuk a formánkat...

2. kommentelő ha arra gondolsz, akkor 10 nap mulva fog mgjönni és elméletileg most nincs peteérésem.. de nagyon félek még túl fiatal vagyok a babához még iskolába járok és be szeretném fejezni.. szüleim pedig szigorúak és még nem tudják, hogy nem vagyok szűz.. nagyon félek, de elv. a terhesség esélye előváladéktól nagyon kicsi

2016. febr. 26. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes,irány a doki,eseményutánit íratni.Nem hinném,hogy tudod mikor van peteérésed,de megsúgom,ha 10 nap múlva kell megjönnie,akkor kb.középidőben vagy,tehát sok rá az esély.
2016. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írod kicsi az esély. És a kicsi az nem egyenlő a nullával.
2016. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!