Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor vállalnátok be a...

Ti mikor vállalnátok be a babát? Főiskolai diploma után, vagy egyetemi diploma után?

Figyelt kérdés
Nemsokára diplomázom, de nem tudom, hogy várjak-e amíg meg nem lesz az egyetemi 4 vagy 6 éves diplomám. ..
2016. márc. 14. 19:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%
Kerlek tanulj mwg fogalmazni h mi buta magyarok is mertsuk, annyit segitek h 2 eves diploma= felsofoku szakkepesites esetleg OKJ! Nalunk hiniaknal nm mondjukminden sz@rra h diploma!
2016. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Associate degreet szerezhetett két év alatt is.


Külföldön más az oktatási rendszer, az is igaz, hogy sok országban minden oklevél diploma és a diploma az degree, de ő jól írta, magyarul is diplomája van, attól, hogy itt ilyen nincs.


Te meg tanulj meg olvasni, mert attól, hogy leírtam ezt a dolgot, ő már válaszolt is rá, hogy neki diploma diplomája van és még azt is leírta, hogy mely területen.

2016. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Köszi, hogy lepontoztatok, legalább tudom, hogy milyen buta és irigy emberek fordulnak itt meg. Sajnálom, hogy nektek fáj, hogy (majdnem) tökéletes az életem (már csak a baba hiányzik), és nem kell halálra dolgoznom magam, mint nektek, és még így is jobban élek mint ti. És tudjátok miért?? Mert nekem veletek ellentétben VAN AGYAM, és tudom is használni HASZNOSAN, nem pedig itt a gyakorin pontozom le az embereket... Szóval, kedves lepontozó személyek, sajnállak titeket, hogy ilyen nyomorúságos kis életetek van, hogy ebben lelitek örömötöket. Jaaa, és csak SZÓLOK, hogy attól függetlenül, hogy le lettem pontozva, semmi nem változott, továbbra is élem a hiperszuper kis életemet, evvel az égvilágon semmit nem értetek el, ha nem tűnt volna fe eddig.Na, hátha majd most! :P A MAGYAR EMBERNÉL IRIGYEBB NINCS IS!(tisztelet a kivételnek)


Kedves kérdező, remélem segítettem a válaszommal, szerintem te is bátran vállald be a babát, ne halgass az irigy és buta emberekre, akik a saját életükkel nem tudnak foglalkozni, csak a máséba kötnek bele. Ha annyira tökéletesen tudják, hogy mit/hogy/hol/mikor kell csinálni, akkor a saját életükbe miért nem alkalmazzák? Szerintem te is érted, hogy miről beszélek...


Én is külföldi vagyok (Szerb), és mostmár Magyar állampolgár is, még mielőtt a nagyon nagy Magyarok elkezdenek szidni amiatt, hogy ebbe az országba születtem.., és igenis van 2 éves diploma, ha tetszik, ha nem. Aki meg nem ért hozzá, az minek szól bele. Minek vitatkoztok azon, hogy a kérdezőnek milyen diplomája van? Írigyek vagytok? Lehet utána csinálni! JAA, ÉS NEM MELLESLEG, DE NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!!!!


Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta, és annak is, aki lepontozott, legalább tudom, hogy így ismeretlenül is irigyek vagytok, és fáj nektek az én sikerem. Sziasztok :)

2016. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jön itt mindenki a biztosítási jogviszonnyal stb. Ki tudja, hogy ahol a kérdező él, ott milyen rendszer működik. Lehet, hogyha éveket/évtizedeket dolgozik, akkor is csak 6 hetet, esetleg három hónapot lehet otthon, de az is elképzelhető, hogy minimális munkával is otthon lehet éveket úgy, hogy még ellátást is kap rá. Emellett azt sem tudjuk, hogy milyen az ottani oktatási rendszer. Lehet, hogy az ott szerzett egyetemi diplomához annyit kell tanulni mint nálunk az érettségire vagy éppen fordítva, lehet, hogy évekig tartó kőkemény tanulással is alig lehet megszerezni. De azt sem tudjuk, hogy mennyire baba-mamabarát az oktatási rendszer, vagy mennyire kell bejárni az órákra. Tehát elmondható, hogy nem tudunk semmit, így nem tudunk választ sem adni.
2016. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos dolgozhatok én akár hány évet, max hat hét a szülés szabadság. A gyermekemet bölcsibe, pedig nem szívesen adnám hat hetesen.

2016. márc. 15. 14:53
 26/26 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem szülnék egy ártatlan csecsemőt erre a világra. Úgy érzem ez most felelőtlenség és önzés lenne.


Örökbefogadáson gondolkodom, hiszen aki már nem úszta meg, hogy megszülessen, annak meg kell próbálnunk megadni a legtöbb jót, ami még adható és felkészíteni a lehető legjobban a várható zord körülményekre.


A világ túlnépesedett, a klíma gyorsan változik, a társadalmi különbségek egyre nagyobbak, a világ egyre agresszívebb, zsúfoltabb, zaklatottabb, rohanóbb, egyre nagyobb a járványok és katasztrófák veszélye, nő a háborús fenyegetettség, nő a rasszizmus, a szélsőjobboldali nacionalizmus.

2016. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!