Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor vállalnátok be a...

Ti mikor vállalnátok be a babát? Főiskolai diploma után, vagy egyetemi diploma után?

Figyelt kérdés
Nemsokára diplomázom, de nem tudom, hogy várjak-e amíg meg nem lesz az egyetemi 4 vagy 6 éves diplomám. ..
2016. márc. 14. 19:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Külföldön 2 éves diploma?hm....érdekes.

Előbb mindenképp dolgoznék.

2016. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Amint már említettem, elmennek dolgozni de mellette mennek tovább a magasabb diploma felé. Arra lettem volna kivancsi, hogy várják e vagy munka és suli mellé be vállaljak egy babát. KB 1 éves munkaviszony után
2016. márc. 14. 21:13
 13/26 anonim ***** válasza:
30%

Szia. Nekem megvan a 4 éves diplomám,és most mesterképzésen vagyok. (5.év).Hamarosan meglesz ez adiplomám is, de már tervezzük a babát a párommal. Sajnositt nálunk nem könnyű munkát kapni, sőt! 25 éves vagyok, párom 32,nem akarok már várni, 9 éve együtt vagyunk, ő is szeretné már a babát. Ha összejön, akkor még idén babázni fogunk :) Dolozni gyerek mellett is lehet majd, és időnk is lesz még bőven 60 éveskorunkig. Én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, nem akarok 30 évesen szülni (kettő gyereket szeretnék, és mindkettőt 30 alatt), így éppen most jött el az ideje NÁLUNK. Párom dolgozik, és egy kisebb családi vállalkozásunk is van, abból jól kijövünk majd. Plusz idén annyi ösztöndíjat összespórolok/spóroltam, hogy kb a baba első évére elég is lesz...(tehát ha egyedül lennék, akkor sem lenne gond, így meg végképp nem lesz, mert a párom,és a szüleink is támogatnak...)

Tehát nem csak akkor jöhet a baba, ha dolgozol előtte X évet, ha anélkül is meg tudjátok oldani, akkor szerintem semmi akadálya! :) Üdv 25/N

2016. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 14. 21:18
 15/26 A kérdező kommentje:
Remélem össze jön nektek a picur
2016. márc. 14. 21:18
 16/26 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Kösziii, én is nagyon remélem :)

2016. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen várnék. Dolgoznék és elkezdeném mellette az egyetemi diplomát. Így legalább gyűjtöd a biztosított napokat, még akkor is ha nem keresel túl sokat. Aztán mondjuk ha már dolgozol az egyetemi diplomáddal és netán hamarabb jön a baba, mint az egy év, az se gond, hiszen munkaviszonyban már jó vagy és legfeljebb egy kicsivel kevesebbet kapsz, mintha 1 évig csináltad volna (de többet, mintha egyáltalán nem..).
2016. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Külföldön 2 éves diploma?hm....érdekes."


Igaziból ez magyar specialitás, hogy diplomának hívjuk azt amit a főiskola vagy az egyetem után adnak. Eddig mindenhol máshol ezt a szót én még csak simán oklevélre hallottam.

2016. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Ez diploma..

Applied science...

2016. márc. 14. 23:50
 20/26 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az egyetemi diploma után, mert babával már nagyon nehéz tanulni, vizsgákra készülni.
2016. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!