Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap elmegyek nőgyógyászh...

Ha holnap elmegyek nőgyógyászhoz már lát valamit? Megörít ez a bizonytalanság.

Figyelt kérdés
03.04 volt az első halványka tesztem majd folyamatosan egyre erősödő de még mindig halvány tesztek mind más fajta hogy tényleg igaz e. 03.08 elmentem orvoshoz még csak megvastagodott nyálkahártyát látott (20mm) semmi mást nem mondott. Nem küldött vér vagy vizelet vizsgálatra se. Majd menjek vissza 3 hét múlva... én addig meg megbolondulok mert nem tudok semmit, hogy jó helyen van-e minden rendben van-e. egyáltalán tényleg itt van velünk...Ha holnap elmegyek másik orvoshoz ő már lát valamit?
2016. márc. 15. 09:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, 12 nappal az első pozi teszt után már kellene hogy látszódjon valami egyértelmű.
2016. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nah akkor holnap irány az orvos... Azért jó jel? a mellnagyobbodás gyakorlatilag mindig állnak a bimbók, derékfájás nyilalások a hasam aljánál feszülö petefészkek.
2016. márc. 15. 09:41
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát első, azért ez így nem egészen igaz. Ha nagyon korán tesztelt pl. Mikorra nem vártad a mensid? Nekem a dokim azt mondta, hogy legalább egy hetet késsen, és azután menjek. 10 nap késés után mentem. Petezsákot látott szikhólyaggal. Embriót még nem.
2016. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezt nálam nem lehet megmondani mert 15-120 napig tartó ciklusaimnál nehezen lehet kiszámolni.
2016. márc. 15. 09:49
 5/24 A kérdező kommentje:
január 27.én volt meg utoljára
2016. márc. 15. 09:50
 6/24 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy ezt mondom,de kicsit higgadtabban kéne kezelned a dolgot.Ha a méhen kívüli terhességtől félsz akkor olvass utána és figyeld a jeleket.Bár nem valószínű.A doki nem véletlen mondta a három hetet.Semmi értelme folyamatosan ultrahangozni.Az nem tesz jót se neked se a babának.Addig inkább tesztelgess és amíg pozitív addig semmi gond.Egyébként gratulálok a babához!
2016. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
kár hogy pl a derékfájás az egyik jele a méhen kivűlinek...
2016. márc. 15. 10:03
 8/24 anonim ***** válasza:
Azért mond 3 hetet. Mert most mèg nem lát semmit... addigra pedig mar bőven látni fogja és még szívhang is lehet.. az is előfordulhat ,hogy lassabban termelődik nálad a hcg. De tegyél már fel képet légyszíves hogy nálad mi számít halvány tesztnek?? Kepfeltoltes.hu itt tudsz képet felrakni. A görcsökre meg szedj magnéziumot.:)
2016. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jah és ha méhen kívüli lenne. Akkor azért erődebb fájdalmaid lennènek + vérzés...stb. nyugi.
2016. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
2016. márc. 15. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!