Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap elmegyek nőgyógyászh...

Ha holnap elmegyek nőgyógyászhoz már lát valamit? Megörít ez a bizonytalanság.

Figyelt kérdés
03.04 volt az első halványka tesztem majd folyamatosan egyre erősödő de még mindig halvány tesztek mind más fajta hogy tényleg igaz e. 03.08 elmentem orvoshoz még csak megvastagodott nyálkahártyát látott (20mm) semmi mást nem mondott. Nem küldött vér vagy vizelet vizsgálatra se. Majd menjek vissza 3 hét múlva... én addig meg megbolondulok mert nem tudok semmit, hogy jó helyen van-e minden rendben van-e. egyáltalán tényleg itt van velünk...Ha holnap elmegyek másik orvoshoz ő már lát valamit?
2016. márc. 15. 09:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ez sajnos elég halvány akár hogy nézem...
2016. márc. 15. 10:15
 12/24 anonim ***** válasza:
A többi teszted is ilyen?
2016. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ez pozitív.Még csak nem is halvány.Sose lesz olya mint a mellette levő"festett"csík.
2016. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen mind ilyen. 😞
2016. márc. 15. 10:30
 15/24 anonim ***** válasza:

Én a 14. napon teszteltem anno, azt hittem, beszakad a derekam, alig tudtam felkelni. Nem méhen kívüli volt, nem is értem, miért gondolsz többet a dolog mögé, mint ami. 5 éves a lányom. :)


Szerintem meg ne olvass utána semminek mert csak magadba rántod az ideget, és szerintem egyébként is feszült vagy, ne legyél ideggóc.

2016. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Első nap örültem is az ilyen halványnak de 1,5héttel az első után már nem biztos hogy annyira jó 😞
2016. márc. 15. 10:31
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem az ikreimmel pont ilyen halvány volt akármennyit és akármilyen fajtát csináltam.!Most hat évesek.
2016. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Az elsővel ahogy teltek a napok úgy erősödött. Most meg tök mindegy X-epil walentin gabriel tesztet csinálok mind ilyen alig látható halvány. Plusz derékfájás iszonyúan fáj és az orvos is csak 3 hét múlva hívott vissza....ááá nem tudom mivan és félek...hogy mivan ha...
2016. márc. 15. 10:39
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire félsz akkor menj el dokihoz baj nem lehet belőle kèrj ultrahangot és vérvételt. Ennyi. Csak ne stresszelj mert az nem jó a babának se..
2016. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet bármi, az nem jó, hogy nem erősödött a teszt, lehet, hogy nem indult be a terhesség.
2016. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!