Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap elmegyek nőgyógyászh...

Ha holnap elmegyek nőgyógyászhoz már lát valamit? Megörít ez a bizonytalanság.

Figyelt kérdés
03.04 volt az első halványka tesztem majd folyamatosan egyre erősödő de még mindig halvány tesztek mind más fajta hogy tényleg igaz e. 03.08 elmentem orvoshoz még csak megvastagodott nyálkahártyát látott (20mm) semmi mást nem mondott. Nem küldött vér vagy vizelet vizsgálatra se. Majd menjek vissza 3 hét múlva... én addig meg megbolondulok mert nem tudok semmit, hogy jó helyen van-e minden rendben van-e. egyáltalán tényleg itt van velünk...Ha holnap elmegyek másik orvoshoz ő már lát valamit?
2016. márc. 15. 09:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sajna én is hasonlóan voltam és spontán elment. :( 1,5 hét alatt tényleg kellene erősödnie! Drukkolok, hogy nálad minden rendben legyen!!!!
2016. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Természetesen menny orvoshoz ha úgy érzed csak az nyugtatna meg.Bár szerintem nincs okod aggodalomra.A csík az pedig csík.Akármilyen halvány is.
2016. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem ennél halványabb volt, és nem jelentett rosszat.

Drukk! Majd írd meg, mi volt!

2016. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod! Nekem 1 héttel a pozitív teszt után látott a doki 5mmes petezsákot, 2 héttel később pedig 9,1mmes dobogó szívű embriót! Viszont mikor missed ab lett a vége akkor üres petezsák volt csak és mégis a műtét napján is erős pozitívat teszteltem.
2016. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!