Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült a beágyazodás...

Nem sikerült a beágyazodás vagy mert félbe maradt a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Múlt héten kedden kezdtem el szedni a progeszteront 200. Mg.de sajnos már szombaton nem vettem be mert allergiás rohamot váltott ki nálam. Tegnap egész pontosan két óra hosszaig fájdalmaim voltak a két petefèszkem kapart szúrt az alhasam és a derekam majd le szakadt, éreztem valami melegség folyt ki, azt hittem meg jött, meg néztem de nem, hanem sok bő krémes testäpolò szerű fehér folyásom volt. Után elmúlt a fájdalom mintha elvàgtàk volna. Ma észre vettem észre reggel a bugyiban barnás maszatolas volt.

Lehet meg fog jöni mert abban hagytam a progeszteront?


30 naposak a ciklusaim. 24 nem várom.

Valaki írjon mert azt sem tudom mi van 😒 😢


2016. márc. 15. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24e még arrébb van egy kicsit.. nem lehet hogy beágyazódasi vérzés? Ha nem erősödik akkor nincs probléma. De inkább egy orvost kellene megkerdezned! Kitartás!
2016. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy írtál,

Sajnos enyhe meg jön érzésem van, és mostmar nem barna hanem mintha meg jött volna,. Lehet mert le esett a progeszteron szint és azért jön meg? Ennyit számít négy db progeszteron bogyó? Nagyon szomorú vagyok 😢

2016. márc. 15. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom :/ 14 nap a luteális,ezek szerint te valamitől barnáztál az 5.dpo-n (azaz ma). Szerintem beágyazódási vérzésnek korai :(

Ne keseredj el,még nem jött meg rendesen,bármi lehet.

Peteérés is!

2016. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na most megint barnás, hmm.......Én már nem értem! Azt tudom hogy menses előtt kell aba hagyni a progeszteront 3 nappal ha negatív a teszt, így is volt múlt hónapban és szépen meg jött. De most?! Csak azért van így mert aba hagytam most?! Komolyan mondom bele kattanok 😞 ma szerintetek teszteljek?
2016. márc. 15. 11:16
 5/13 A kérdező kommentje:
Még reggel kicsit pisi után piros volt Azóta semmi |-O
2016. márc. 16. 17:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Veszteni nem vesztesz vele semmit :)
2016. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel volt utoljára, pecsételő, aztán mintha elvàgtàk volna., de ma reggel megint barnás volt. Most semmi! Ennyire be kavart a progeszteron??????? Ha ma csinálnék tesztet biztos eredmény lenne? Amúgy 24 szokott meg jöni.
2016. márc. 17. 09:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem fogja kimutatni. 7 napod van a nemvártig. Teljesen fölösleges tesztelned. 7.dpo-n vagy.
2016. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy görcsölök mintha szülnék, a jobb oldali petefészkem kapar szúr szó szerint. A derekamba sugárzik. Picit barnás pisilés után. Te jó ég ez nem igaz csak négy szemet vettem be a progeszteronbol, valami nincs rendben, ha beágyazodàs lenne nem tartana napokig és hullámokban, ki szakad belül mindenem :'(
2016. márc. 17. 16:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem éppen a legjobb! Első dolog ami eszembe jutott,hogy előző ciklusról nem estél teherbe? Orvoshoz elmennék,akár ügyeletre is ha nagyon rosszul vagy.
2016. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!