Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-ik gyerek 36 évesen?

3-ik gyerek 36 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnénk 3-ik gyermeket két fiú után nagyon vágyom egy kislányra,5 éve nem jön össze, első két gyermekem clostyval sikerült,nőgyógyászom szerint veszélyes a closty ennyi idősen, a cisztaképződés miatt. Új orvos a régi nyugdíjba ment. Nőgyógyász nincs véletlenül itt?
2016. márc. 28. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress meg egy másik-harmadik orvost, ha az újban nem bízol/hátha találsz olyan módot, ami nem clostyval oldja meg a problémát. Itt a fórumom túl általános tanácsokat kaphatsz, a kérdésed megválaszolása meg szakembert és a te szervezetedről valò pontosabb ismereteket igényel.
2016. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, elsõ kettõ clostyval 36 éves voltam amikor a 3 babán gondolkodtunk, nålunk én nem vålaltam a clostyt, megbeszéltük a férjemmel nem teszünk semmit hogy legyen ,de azért se hogy ne legyen.Két három hónap után teherbe estem spontán úgy hogy 3 hónapja nem volt menszeszem, és még kislány is lett két fiú után.
2016. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok és nekem simán felírta a doki a clostit. Miért nem szabad ennyi idősen?
2016. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!