Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg létezik olyan aki egy...

Tényleg létezik olyan aki egy tesztet sem csinált "túl korán"?

Figyelt kérdés
Én eldöntöttem hogy nem fogok korán tesztelni. De nem bírtam ki. Vettem pár tesztet, hogy majd ha kell legyen. Erre addig piszkálta a csőrömet hogy ott vannak a fürdőszobában, míg megcsináltam egyet. Ésszel tudtam, hogy még nem mutathat semmit, de nem bírtam ki. Na természetesen negatív lett. Most akkora hülyének érzem magam.
2016. márc. 30. 13:23
1 2
 1/12 nanaszka ***** válasza:
én nemvárt után való nap csináltam az elsőt....
2016. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jelen!


Mondjuk én leginkább azért nem mert félek az eredménytől és addig reménykedhetek. A leghosszabb ciklusom 35 napos volt, úgyhogy a 35. napig nem csinálok tesztet.


Ez alól kivételt az inszeminációk jelentettek, ahol az utrogestan miatt muszáj volt a meghatározott időben tesztelni.


Most lombikra készülünk májusban.

2016. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok általában 28 naposak a ciklusaim
2016. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elsőnél késett már másfél hete,amikor csináltam.Nem oszt szoroz már ha az vagyok,hogy másnap csinálom-e vagy másfél hét múlva,mivel szívhang úgysincs hamar,csak a 6.héttől valamikor.

Másodikkal vagyok 12 hetes most, nála is kb egy hét késéssel csináltam meg.

2016. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig a nemvárt napján teszteltem! Egyszer teszteltem dpo alapján mert nem voltak pontos ciklusaim, de akkor annak missed ab lett a vége. Lehet hogy ha nem tesztelek, csak késett volna kb 1 hetet és megjött volna nem ringattam volna magam hiú ábrándokba! Elvetéltem volna anélkül hogy tudtam volna hogy terhes vagyok! 5 hetesen megállt a fejlődésben, persze kaptam duphastont ami miatt nem ürült ki magától így műtét lett belőle!
2016. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az első három gyerekemmel nem teszteltem, csak gyerekenként egyet. Közben volt két olyan hónap, amikor meg azért teszteltem, hogy "jajj csak negatív legyen", mert késett, pedig nem terveztünk babát.

Aztán fordult a kocka, szerettük volna a negyediket, és nem jött össze. Volt két halvány pozitív tesztem, de mindig megjött. Aztán amiatt teszteltem, hogy lássam, hányszor "nem marad meg", de csak kettő volt.

Épp elengedtem az egészet, megállapítottam, hogy mégiscsak kivizsgálásra kell majd mennem, amikor nem jött meg. Másnap teszteltem, (mert maradt egy db teszt az "őrülten tesztelős időszakból") most 5 hetes vagyok.

2016. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most vagyok harmadszorra terhes, mindig csak 1 tesztet használtam. Kb. 4-5 nappal az elmaradt menstruáció után teszteltem.
2016. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eldöntöttem, hogy nem tesztelek korán. Ahhoz képest nemvárt előtt 2 nappal csináltam egy tesztet és pozitív lett.

Ha legközelebb babát tervezünk tényleg nem fogok korán tesztelni hátha kibírom. De így, hogy van egy "nagy" szerintem könnyebben ki bírja az ember várni, hogy ne teszteljen korán aztán meglátjuk.


Egyébként meg pont ezért nem tartottam itthon sose tesztet. :) mégse bírtam ki.

2016. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2-szer voltam terhes. Mindketto 2.honapban sikerult. A kimarado napjan teszteltem mind a negyszer. De nekem szabalyos 28 naposaim vannak.:)
2016. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van a fürdőszobában teszt, de nem vagyok hülye, hogy feleslegesen csinálgassam. Akkor teszteltem, ha késett, kész.
2016. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!