Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg létezik olyan aki egy...

Tényleg létezik olyan aki egy tesztet sem csinált "túl korán"?

Figyelt kérdés
Én eldöntöttem hogy nem fogok korán tesztelni. De nem bírtam ki. Vettem pár tesztet, hogy majd ha kell legyen. Erre addig piszkálta a csőrömet hogy ott vannak a fürdőszobában, míg megcsináltam egyet. Ésszel tudtam, hogy még nem mutathat semmit, de nem bírtam ki. Na természetesen negatív lett. Most akkora hülyének érzem magam.
2016. márc. 30. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Átlag 24-25 napos ciklusaim vannak, terhességem előtt is ilyen volt, de soha nem napra pontos, a legtöbb idő, amilyen hosszú volt egy ciklusom, az 30 nap volt. Amikor kimaradt a vérzésem, mert terhes voltam, a 31. napon csináltam tesztet. Egyértelmű erős pozitív volt már a délutáni vizeletből.

Szóval igen, van olyan, aki nem tesztelt korán.:)

2016. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor tesztelek ha késik legalább egy hetet. Feleslegesnek tartom pazarolni a teszteket, illetve tippelgetni ott van-e a második csík. Pedig én tényleg nagyon szeretnék már terhes lenni, 6 éve próbálkozunk (eddig csak egy terheségem volt, de a 11 héten elvetéltem).
2016. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!