Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve! Kérlek...

Kétségbe vagyok esve! Kérlek olvassátok tovább! Lehetséges?

Figyelt kérdés

ma vagyok a 15 dpo-n és holnap vagy holnap után (nem kellene) megjönnie..még ünnep előtt vettem tesztet ami szombaton negatív lett.Tegnap reggel első pisiből csináltam egy másikat(X-EPIL 25-ös)akkor ránéztem és negatív lett de nem dobtam ki és ma reggel rálestem mert elfelejtettem kidobni és halvány pozitív volt.

megmutattam a páromnak és ő is látta a csíkot!!majdnem 10 éve várunk rá és mi lennénk a világ egyik legboldogabb párja!!

Szerintetek hidjek a tesztnek? a hétvégénél előbb nem akarok csinálni még egyet mert addig még meg is jöhet és nem akarok csalódni!!


2010. ápr. 6. 08:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs van e valami pozitív jelentősége, hogy az azonnali vizeletvizsgálat negatív volt, és később halvány pozitív. Én kívánom neked hogy pozitív legyen a hétvégére, de szívből. Tudom mit jelent egy gyermek, tiszta szívemből kívánom, hogy terhes legyél.
2010. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
halvány csík is pozitív!!! hajrá!
2010. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi a jó kívánságod!! hidd el félek a csalódástól nagyon..de benne van a pakliban! de nem tudom neked leírni mit érzek most..
2010. ápr. 6. 08:59
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor a vérvétel hamarabb tud biztosat mondani. Nagyon szorítok nektek.
2010. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy sajna ez már fals eredménynek számít.

Szívből szurkolok azért!

2010. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én is szívből kívánom,hogy babó legyen!!!!

Addig is míg nem csinálsz újabb tesztet nagyon vigyázz magara és ne erőltesd meg magad!!!!

Megy a drukk és írd meg mi lett!!!

2010. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszi a válaszokat..és persze megírom mi lesz a vége..amúgy barnázok egy kicsit de nem tudom ez jelent e valamit..

ennyi év allatt ez a második terhes tesztem,mivel én soha ezekre a dolgokra bíztam magam,mint inkább kivártam minden ciklusom idejét!

most is azért vettem mert már pár nappal ezelőtt majdnem leszakadt a cicim ami még soha nem volt,ráadásul a menszis görcseim is mások voltak..

2010. ápr. 6. 09:28
 8/21 anonim ***** válasza:
ha barnázol menj azonnal orvoshoz. nekem így ment el. és rá is van írva a tesztre, hogy 30 perc után nem lehet hinni neki.
2010. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Volt már erre is, arra is példa! Bármi lehet, nekem pl ha nem voltam terhes, még órák mulva sem volt semmi csík, pedig csináltam párat! Írd majd meg mi lett! Nagyon szurkolok!
2010. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

mellfájdalom biztató!

Éjszaka nem kelsz fel pisilni? mert az is jó jel!

2010. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!