Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve! Kérlek...

Kétségbe vagyok esve! Kérlek olvassátok tovább! Lehetséges?

Figyelt kérdés

ma vagyok a 15 dpo-n és holnap vagy holnap után (nem kellene) megjönnie..még ünnep előtt vettem tesztet ami szombaton negatív lett.Tegnap reggel első pisiből csináltam egy másikat(X-EPIL 25-ös)akkor ránéztem és negatív lett de nem dobtam ki és ma reggel rálestem mert elfelejtettem kidobni és halvány pozitív volt.

megmutattam a páromnak és ő is látta a csíkot!!majdnem 10 éve várunk rá és mi lennénk a világ egyik legboldogabb párja!!

Szerintetek hidjek a tesztnek? a hétvégénél előbb nem akarok csinálni még egyet mert addig még meg is jöhet és nem akarok csalódni!!


2010. ápr. 6. 08:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon sajnálom,hogy megint nem sikerült!Igen az élet valóban nem igazságos de ezt sajnos nem mi dönjük el!Talán azért sikerül annak akinek nem biztos,hogy kéne mert nem gátolja a felelősség érzet!Mi három éve próbálkozunk eddig hiába!Három nap késés után nekem is ma foszlott szét ismét a reményem!Nem tudom mit kellene csinálni.Talán hagyni az egészet és el fogadni,hogy kettesben éljük le az életet!Nem akarom elfogadni én sem!!!

Fel a fejjel keressünk az életben szép dolgokat hátha van még valami ami boldoggá tesz!Tudom hülye duma!Én sem találok más boldogságot ami kárpótol!Azt hiszem be is fejezem mert csak le húzlak!

Higgyünk abban,hogy nekünk is jár a boldogság és az anyai érzés és meg is fogjuk kapni!!!!

Puszi!Gy.

2010. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!