Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve! Kérlek...

Kétségbe vagyok esve! Kérlek olvassátok tovább! Lehetséges?

Figyelt kérdés

ma vagyok a 15 dpo-n és holnap vagy holnap után (nem kellene) megjönnie..még ünnep előtt vettem tesztet ami szombaton negatív lett.Tegnap reggel első pisiből csináltam egy másikat(X-EPIL 25-ös)akkor ránéztem és negatív lett de nem dobtam ki és ma reggel rálestem mert elfelejtettem kidobni és halvány pozitív volt.

megmutattam a páromnak és ő is látta a csíkot!!majdnem 10 éve várunk rá és mi lennénk a világ egyik legboldogabb párja!!

Szerintetek hidjek a tesztnek? a hétvégénél előbb nem akarok csinálni még egyet mert addig még meg is jöhet és nem akarok csalódni!!


2010. ápr. 6. 08:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanígy jártam mit Te, csináltam tesztet ami negatív lett, nem dobtam ki csak másnap, megnéztem és pozitív lett. Most egy 10 hetes csöppség boldog anyukája vagyok. Reméljük már Neked is van egy aprócska pocaklakód!!! :)
2010. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm asok bíztatást!! igen és legalább 200-szor néztük a párommal a tesztet és tényleg ott egy hajszálvékony csík..remélem az lesz amit szeretnénk
2010. ápr. 6. 11:55
 13/21 A kérdező kommentje:

nem kell sokat pisilnem de még nem is nagyon figyeltem erre..éjjel meg még nem ébredtem ilyen dologra..

nem tudom mert ha babás vok akkor is igen pici idős lennék és lehet még most jönnek majd elő a tünetek..

2010. ápr. 6. 11:58
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!Nem akarlak elkeseríteni de én ellenpélda vagyok.Tesztem nega lett időn belül,másnapra viszont megjelent egy másik halvány csíkocska is a teszt csík helyén.Nem győztem nézegetni a tesztet és viaskodtak bennem a gondolatok:igen vagy nem?Aztán meg jött,persze én nem voltam terhes!Nem véletlenül mondják,hogy a teszt száradása után már nem értékelhető mert a control csíkban lévő színezőanyag megszínezheti a tesztcsíkot is emiatt az is valódi csíknak látszik.Nem elszomorítani akarlak hidd el én már több mint három éve (31évesen)várok az első babára hiába tehát bár nem tíz év de én is sokat csalódtam és érzem a fájdalmad.Viszont ha most bele éled magad és mégsem,nagyon fog fájni!Szorítok érted,hogy hétvégi teszted erős és határozott pozitív legyen(vagy legalább időn belüli)mert tudom milyen sok időn keresztül vágyni az anyaság érzésére!

Nagyon szorítok neked!!!

Puszi.

2010. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Minél előbb menj el orvoshoz, mert ha terhes vagy, akkor a barnázás nem jó jel.

Nekem is + volt a tesztem, én is barnáztam. Elmentem dokihoz, kaptam terhességmegtartó gyógyszert, de sajnos a babám elment. Múlt héten volt a műszeres befejezés.

Szorítok Neked!

2010. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt érdemes elolvasni, kikölcsönözni, vagy megvenni.

Meg egy lány a gőz fölé tartotta a tesztet és erős pozitívat mutatott... A könyv sokmindenre választ ad, például arra is, hogy miért NEM szabad hinni az időn túl kimutatott pozinak.. Sajnos nagyon sok lánynak lett már így órák múlva, vagy másnapra pozitív a tesztje, tehát száradás után. Sajnos ez téves és csak ámít téged!

2010. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Igazad van és elolvastam amit belinkeltél..igen egyértelmű volt számomra.

Egyébként én sem élem bele magam persze,hogy ha a hét végéig nem jön a mensz akkor már úgy is kimutatja egy teszt..orvoshoz még nem akarok menni majd 1-2 hét múlva ha addig nincs semmi..ha van baba akkor addigra már jobban látszik ha nincs akkor meg tök mindegy..

köszi mindenkinek a válaszát

2010. ápr. 6. 20:35
 18/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak formaságból írok,mert tényleg sokan bíztatattok és aranyos volt mindenki..a hőm mára nagyot esett,36.8-ról-36.5-re mondjuk nem a cover alá de esett.

tegnap egész nap barnáztam mára meg már semmi,viszont már 2-3 napja nem érzek semmi tünetet pedig menszi előtt vagyok és semmi..de azért megírom,hogy mi lett..

2010. ápr. 7. 08:17
 19/21 anonim ***** válasza:

szia!

azértmindenképp várom,hogymi lesz:)))

2010. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszi,hogy érdeklődsz. Amúgy sajnos megjött a menszim és azért még egy tesztet is ellőttem ami bizonyította,hogy nincs senki a pocakomban! talán máskor..minden hónapban így van ez..:(..azt hiszem sokan vagyunk ezzel így,hogy a remény is meghal egyszer(mellékesen írom csak,hogy amúgy mind a kettőnkel minden oké és mi vagyunk a példa,hogy még így sem minden olyan egyszerű!) igazságtalanság,mert vannak nők akik szülik a rakás gyereket a pénz végett vagy ezen az oldalon akik az abortusz felől érdeklődnek,mert felelőtlenek..Hasonló emberek mint mi is nekünk meg nem adatik meg,és bele gondolva nekem speciel életet jelent!! Három kívánságom lehetne csak egy babát kérnék és semmi mást a többi a mi dolgunk!! köszönöm mindenki válaszát és érdeklődését!!Kívánom mindenki álma váljon valóra!
2010. ápr. 9. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!