Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már ilyenről? Ma...

Hallottatok már ilyenről? Ma vagyok a 12. cn-on (tehát volt mensim) és reggel pozitív lett a tesztem. Rögtön kijött, nem is kellett várni rá. Mensi előtt teszteltem 3x, és utána is 2x (igen, nagyipari tesztfelhasználó vagyok. ) negatív lett mind.

Figyelt kérdés
A mellem egy kicsit sem fáj, elmúlt a mensivel mint mindig. Az alhasam fáj eléggé és minden izületem, tegnap este tele lett a mellkasom piros pöttyökkel. Ma megyek dokihoz. Szerintetek mi lehet ez?
2010. ápr. 6. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Na mit mondott az orvos?
2010. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen az érdeklődést, nagyon jól esik:)!

A doki este elkezdett velem üvölteni (!), hogy milyen hülye vagyok, ilyet ő még nem is hallott, hogy valaki a 12. cn-on tesztel, akkor még ovu sem volt (és hogy mit képzelek, hogy egyszer jó volt egy éjszaka, rögtön rohanok hozzá, hogy terhes vagyok. Jó hogy a férjem nem volt ott, még felpofozta volna ezt a dokit). Mikor kiüvöltözte magát mondtam h én sem erre a ciklusra gondoltam, nyilván az előzőben történt valami. Nagy kegyesen elküldött vizeletvizsgálatra, azt hiszem délutánra lesz meg az eredménye. (Azt mondta, ingyen van, belefér...nem akartam neki mondani hogy havi több tízezer ft-ot fizetek az adómból eü ellátásra és az ő bérére). Na nem is idegesítem magam miatta. Este csináltam egy Vaterás tesztet, az is pozi lett (halványabb) és reggel is egyet, az erősebb. Ha valaki tud segíteni, hogy hogyan kell, szívesen felrakom a képeket, csináltam róluk vagy 10 fotót:) Kedves egyik válaszoló, nagyon sajnálom a babádat:( Mondták, hogy miért történik ilyen? Én is félek ettől, főleg így, hogy ki tudja mikor fogant (már ha nekem baba, és nem ciszta).

2010. ápr. 7. 09:44
 13/61 anonim ***** válasza:

[link] erre az oldalra töltsd fel


Ja és gratulálok :-)

2010. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon drága vagy, köszi!:)

Én tiszta béna vagyok, tudom, megpróbáltam feltölteni...de azt írta, túl nagy (2 MB-osak a képek), megpróbáltam lekicsinyíteni de az meg nem ment:(

Az a baj, hogy nem merem magam beleélni, a férjemnek sem mondtam el, mert olyan furi időpontban van ez az egész, hogy nem is tudom...gondolom lehet méhenkívüli, lehet ciszta...Ill arra gondoltam, hogy mivel nagyjából középidőben vagyok, lehet, hogy az lh-t mutatja ez a teszt??? Kimutatja a HCG teszt az Lh-t? (Mert az ovu teszt állítólag jóstesztként kimutatja a Hcg-t...) Óóó, bár látnám, hogy minden rendben van-e, dobog-e a szíve, jó helyen van-e stb. És mindezt el kell folytanom, nehogy a férjem megtudjon valamit (nem akarom, hogy ő is csalódjon szegény, elég ha én).

2010. ápr. 7. 10:09
 15/61 anonim ***** válasza:
Huuu, hat akkor nagyon ugy nez ki, hogy kismama vagy!!! Foleg, hogy a mai tesztek is pozitivak lettek!!! Siman terhes maradhadtal az elozo ciklusban. A doki egy nagy szemetlada volt!! Milyen bunkosag mar tole igy beszelni!! Nem tudnal esetleg masik orvoshoz menni? Hisz ha elozo ciklusban lettel terhes, akkor mar talan az ultrahangon latszodna valami. Ja, amugy a terhessegi teszttel nem lehet az lh-t kimutatni...ez csak forditva igaz..az lh teszt mutathatja ki a hcg hormont. En nagyon drukkolok neked!!!Legyszi irj meg, hogy mi lett a vizelet eredmeny. Sok sikert!!!!
2010. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:

szia

én is drukkolok neked nagyon!!!

figyelj, felejtsd el azt a bunkó embert, mert orvosnak nem nevezhető és ne is hívjátok annak. megérdemelné, hogy jól szájbarúgják. (bocs, egy kicsit elragadtattam magam :D)

legközelebb menj egy másikhoz.

2010. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, ezen a szájbarúgásos dolgon én is gondolkodtam:) Hát lányok, eléggé le vagyok törve. Tegnap reggel voltam vizeletvizsgálaton az SZTK-ban. Délután elmentem az eredményért...és negatív lett:( Azért nem értem, mert ugyan abból a pisiből (vittem otthonról az aznapi elsőt) az otthoni tesztem pozitív volt (Vaterás)! Akkor csak a tesztekkel lehet valami. Este csináltam egy LH tesztet (ha már így bennevagyok a tesztelésben:) és teljesen pozitív lett, vagyis akkor ma van ovum (tegnap este össze is bújtunk, biztos ami biztos:). Áhh, nem értem én ezt már! Megpróbálok bejutni holnap a magándokimhoz, de jövő kedden megyünk a BMC-be, ott kikönyörgök egy UH-t (még csak elbeszélgetésre mennénk elvileg). Nem értem a 3 pozitív tesztet (2-3 mp-en belül kijöttek). Megycsináltam a negatívjukat is, azon is látszódnak a második csíkok. Lehet, hogy nem maradt meg a mensi után szegény, csak még kimutatható a HCG?
2010. ápr. 8. 08:20
 18/61 A kérdező kommentje:
Gondoltam bepótolom a reggel elmulasztott tesztet. Lányok, az előbb megcsináltam (ez már egy harmadik fajta, Corax Be Sure), és olyan de olyan pozitív, hogy csak na! Nem értem a tegnapi laboros tesztet...Már csak arra tudok gondolni, hogy mivel most van (vagy lenne) ovum, azt mutatja...tesztelt már valaki középidőben HCG teszttel??? Lehet, hogy mindenkinek ilyen, csak még senki nem próbálta? Ajj, muszáj holnap bejutnom a dokihoz!
2010. ápr. 8. 13:48
 19/61 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a hcg-teszt így reagálna az lh-ra, mármint ilyen erősen...De a labor meg negatív...Én se értem. Most csak várni tudsz.
2010. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 nini24 ***** válasza:

Szia!

a pisit nem értem, de nem tudsz vért vetetni esetleg? Az is kimutatná... Én is vaterás teszteket használtam, és nekem sosem volt fals pozi! A picikét is kimutatta a nem várt napján! :) Szóval sztem baba van, csak a mensi előtt lehetett egy bónuszpeteérésed, és ezért még megjött! :) Nagyon bízom, hogy így lesz! A dokid meg egy bunkó paraszt! :((((

2010. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!