Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már ilyenről? Ma...

Hallottatok már ilyenről? Ma vagyok a 12. cn-on (tehát volt mensim) és reggel pozitív lett a tesztem. Rögtön kijött, nem is kellett várni rá. Mensi előtt teszteltem 3x, és utána is 2x (igen, nagyipari tesztfelhasználó vagyok. ) negatív lett mind.

Figyelt kérdés
A mellem egy kicsit sem fáj, elmúlt a mensivel mint mindig. Az alhasam fáj eléggé és minden izületem, tegnap este tele lett a mellkasom piros pöttyökkel. Ma megyek dokihoz. Szerintetek mi lehet ez?
2010. ápr. 6. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam dokinál. Nem látott babát:( Viszont a méhnyálkahártyám 13mm, és azt mondta, örülhetek, mert ez 4 hetes terhességnek felel meg:) (elvileg ma vagyok a 15.cn, úgyhogy most 8mm-nek kéne lennie csak). Na azért még mindig nem örülök, majd csak ha biztos lesz. Most a méhenkívüli terhesség jár a fejemben folyamatosan:( Ciszta nincs, azt nem látott (de állítólag vmi vese probléma is okozhat pozitív tesztet...hát erről még nem hallottam eddig, de utána nézek). Vettek vért, a hét elején lesz eredmény. Jövő pénteken kell visszamennem UH-ra, azt mondta akkor okosabbak leszünk. Minden esetre ma elmondom a férjemnek, legalább 1 hétig örülhetünk, bármi lesz is...a BMC-t sem mondom le, ki tudja.
2010. ápr. 9. 09:53
 22/61 anonim ***** válasza:
Ha méhenkívüli lenne, vékony lenne a nyh. menzi után. Legalábbis nekem ezt mondta a doki. Drukk!
2010. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszi!!!!:)) Erről még nem is hallottam, de kicsit megnyugtattál!:) Hétfőn derül ki az eredmény, majd megírom.
2010. ápr. 9. 14:47
 24/61 anonim ***** válasza:
Merthogy nem oda ágyazódik be. Én is izgultam emiatt 1 hétig...
2010. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te már anyuka vagy? Gratulálok!!! De jó neked:)! Akkor ez úgy működik, hogy ott vastagszik meg a mny ahol beágyazódik a baba? Na, lehet, hogy hülyeséget kérdeztem, gondolom máshol nincs is méhnyálkahártya, csak a méhnél:) A lényeg az, hogy nem vastagszik meg, ha nem jó helyen van?
2010. ápr. 9. 14:58
 26/61 anonim ***** válasza:
nahát, igazán örülök. már jobb kedvem is lett. majd írj a fejleményekről és ne agyalj ilyen butaságokon, hogy méhen kívüli stb. dőlj hátra és várj. :D
2010. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
14.55 vagyok, meg az elején is írtam neked. Remélem, amit írtam, törvényszerű, nem akarok butaságot írni. Anyuka vagyok ( van egy lányom), de akkor éppen elvesztettem azt a babát, akiről írtam. Kérdéses volt, hogy méhenkívüli, vagy vetélés. Nekem is megjött, de a nyh. vékonyodott, mint rendesen menzi után, csak a teszt maradt +.
2010. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

Kedves 14.55-ös, szívből sajnálom ami veled történt:(

Köszönöm szépen a hasznos infót a mny-ról!

Szia 15.09-es, köszi a drukkolást:)

2010. ápr. 9. 15:37
 29/61 anonim ***** válasza:
Írj uh után!:)
2010. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Oké, persze majd megírom, de sajnos csak pénteken megyek UH-ra. Nem tudom addig hogy fogom kibírni. Azóta van még 2 pozi tesztem (egy esti és egy reggeli), mostmár összesen 8 (ááá, nem vagyok rápörögve a dologra!:) Elvileg ma kéne lennie bHCG eredménynek, de az előbb hívtam a rendelőt és még nem jött meg a leletem:( Talán később... (már ha addig nem kapok infarktust az idegességtől...:/
2010. ápr. 12. 15:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!