Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már ilyenről? Ma...

Hallottatok már ilyenről? Ma vagyok a 12. cn-on (tehát volt mensim) és reggel pozitív lett a tesztem. Rögtön kijött, nem is kellett várni rá. Mensi előtt teszteltem 3x, és utána is 2x (igen, nagyipari tesztfelhasználó vagyok. ) negatív lett mind.

Figyelt kérdés
A mellem egy kicsit sem fáj, elmúlt a mensivel mint mindig. Az alhasam fáj eléggé és minden izületem, tegnap este tele lett a mellkasom piros pöttyökkel. Ma megyek dokihoz. Szerintetek mi lehet ez?
2010. ápr. 6. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 nini24 ***** válasza:

Szia!


Na, van már véreredmény???? :))))

2010. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Van eredmény:) A pénteken levett vérből: 129 a bHCG:) Olyan jó:) Azt nem tudom, hogy ez mennyi idős terhességnek felel meg...de majd pénteken az UH-n remélem kiderül, és az is, hogy méhen belül van-e. Remélem...A biztonság kedvéért tegnap azért elmentünk a BMC-be, ha már volt időpontunk...de remélem nem lesz rá szükségünk! Sírtam örömömben mikor megláttam ezt a 129-et:)
2010. ápr. 14. 08:27
 33/61 nini24 ***** válasza:
nagyon gratulálok! :) Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek! :))))
2010. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
Nagyon várom az uh eredményt!:)
2010. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos semmi jó. Most voltam UH-n, és nem látott semmit. Megint vettek vért, hogy kiderüljön emelkedett-e a bHCG-m. Jajj most nagyon elkeseredtem. :( Bár nem normál időben ágyazódott be, de még így is ma lenne 5 hetes kb. Ekkorra már azért a petezsákot látni kéne ha van valami. Legszívesebben bezárkóznék valahova és sírnék, de itt vagyok bent a munkahelyemen. Pedig ma reggel is teszteltem és olyan szép pozitív lett. De sajnos tudom, hogy a méhenkívülinél is az. Jajj lányok, ez a várakozás most megint egy hétig, szörnyű.
2010. ápr. 16. 09:58
 36/61 anonim ***** válasza:

Szia.



nagyon sajnálom de próbálj bízni reméljük jó helyen lesz a picurka.Nekem sajna volt már egy méhen kívülim de képzel 3 hónap múlva sikerült pedig azt mondták nagy esélyem van hogy megint rossz helyen lesz.De csodák csodájára jó helyen van, mert próbáltam arra gondolni hogy jó helyen legyen és sikerült.Ne keseredj el.Én a második babánál 4 heten 4 naposan voltam uh jelzem teljesen új nagyon profi uh géppel néztek és azt mondta a doki hogy valamit lát a méhben talán másfél mm de nem lehet még bizonyítani a terhességet.4 nap múlva már 4,4 mm volt.:)Bízz és reméljük sikerül.

Nagyon szorítok nektek!!!

2010. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok a babádhoz!:) Sajna az a baj, hogy én már kb 5 hetes voltam pénteken, és semmit sem látott:( Ma-holnap meglesz az új Hcg eredményem...hát kíváncsi vagyok. Addig is gyarapítom a tesztforgalmazók pénztárcáját... :)
2010. ápr. 19. 08:12
 38/61 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd írj, hogy mi lett az új eredmény!!!

szorítok, hátha...

2010. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
Persze, majd megírom! Most már jó lenne, ha kiderülne valami, mert ez a várakozás...
2010. ápr. 19. 14:28
 40/61 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, még simán belefér, hogy nem látja az uh. Nagyon drukkolok!
2010. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!