Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már ilyenről? Ma...

Hallottatok már ilyenről? Ma vagyok a 12. cn-on (tehát volt mensim) és reggel pozitív lett a tesztem. Rögtön kijött, nem is kellett várni rá. Mensi előtt teszteltem 3x, és utána is 2x (igen, nagyipari tesztfelhasználó vagyok. ) negatív lett mind.

Figyelt kérdés
A mellem egy kicsit sem fáj, elmúlt a mensivel mint mindig. Az alhasam fáj eléggé és minden izületem, tegnap este tele lett a mellkasom piros pöttyökkel. Ma megyek dokihoz. Szerintetek mi lehet ez?
2010. ápr. 6. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ismét semmit nem láttak. Most már nem reménykedem, csak abban, hogy magától elmegy ha kívül van (ha méhen belüli, akkor már látták volna) és nem kell műtét.
2010. ápr. 23. 13:12
 52/61 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Ha halványodik a vonal, akkor vetélés lesz, bárhol van a baba. Nekem is ezt kellett csinálnom.
2010. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Visszahívott uh-ra? Csak azért kérdem, mert ezt nyomon szokás követni, és ha "látszania kell", akkor már látszana vmi akkor is, ha kívül van. Ilyenkor addig nézik, amíg meg nem találják, ha méhenkívülire gyanakodnak.
2010. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ujsag veled? Mesz vissza dokihoz? Lehetseges, hogy kesobb fogant a baba es azert nem lattak meg semmit! Ne add fel! Szurkolok!:-) Irjal, hogy mi van veled!
2010. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Remélem, nincs semmi baj, és csak azért nem írsz, mert nincs kedved!
2010. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Biztos megjött neki azóta... :((

nekem volt ilyen zűrös az eleje mindig, akkor sosem volt happy end a vége ...

2010. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos méhen kívüli volt. 6-7 hetes, a méhem mögé volt beágyazódva. Lapar, múlt héten volt a műtét. Csak hogy még rosszabb legyen a helyzet, képzeljétek a méhemben is volt egy 4 hetes petezsák. Ő nem élhette túl a műtétet sajnos (azóta volt vérzésem). Ajj, nem értem miért történnek ilyen dolgok. :( De köszi, hogy érdeklődtetek, nagyon aranyosak vagytok!
2010. máj. 4. 10:33
 58/61 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt :-(
2010. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 nini24 ***** válasza:
Nagyon sajnállak titeket, őszintén! :(:(:( Sok erőt kívánok és pozitív gondolatokat a gyógyuláshoz!
2010. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, sajnálom, ami történt.
2010. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!