Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16. héten mar látszott a...

16. héten mar látszott a hasatokon bármilyen változás? Méretre, tapintásra barmi? Főként első terhesség esetén

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
16+4 hetes terhes vagyok, nekem már látszik. Előtte is volt pocim, de átalakult, ez már terhespocak... :)
2016. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor mar szep kerek nagyobbAcska pocim volt. Alacsony vékony vagyok. Alkatfuggo gondolom
2016. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem látszott. A terhesség alatt végig meg voltam sértődve, hogy mindig azt mondták, milyen pici a hasam. :) Félidősen még semmi nem látszott. Utólag visszanéztem a képeket és tényleg kis pocakom volt végig. :) A babám sem lett nagy végül, 2970 g, 49 centi.
2016. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem már látszódott egy kicsit, de még 18. héten se vették észre az ismerőseim, akiket régen láttam. amíg nem mondtam nekik, hogy terhes vagyok, fel se tűnt nekik :D

21hkm

2016. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valami mar latszott, de inkabb ugy neztem ki, mint aki jol bevacsorazott. En magas vagyok es vekony, semmi hasam sincs alapban, igy a semmihez kepest mar volt valtozas, de meg senki sem vette eszre.

Mondjuk nekem a masodik gyereknel is igy volt, 18 hetes voltam, amikor bejelentetuk a csaladnak, baratoknak, hogy babat varunk ismet, addig nem vette eszre senki.

A vegen sem volt nagy a pocakom egyikkel sem, de a babak normal sulyban voltak. (Egyik kozel 4 kg-hoz, a masik is joval 3 felett.)

2016. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 hetesen már gratulált olyan akinek fogalma sem volt róla hogy babát tervezünk...vékony vagyok hamar meglátszott
2016. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, nekem a 16. héten már mondták az ismerősök, akik tudták, hogy terhes vagyok, hogy kezd látszani a kerek poci. Laposan fekve konkrétan láttam már ekkor a domborodó méhet a hasam alján, és kitapintani is jól ki tudtam. Nekem érdekes módon a jobb oldalon sokkal jobban kidomborodott/ik, de azt mondta a doki, normális, hogy nem szimmetrikus.
2016. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem látszott ilyenkor semmi. De nekem a végére se lett olyan nagy pocakom.
2016. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem nagy pocakom lett a végére és a 15. héten kezdett látszani, akkor már olyan ökölnyi kis kidomborodás volt.
2016. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!