Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás szakasza pontosa...

A beágyazódás szakasza pontosan mikor is van? Mikor kell pl edzést visszafogni?

Figyelt kérdés

Hogy is van ez?

28 napos standard ciklus esetében, amikor a 14. napon van ovu, akkor mikor van a beágyazódás?



2016. ápr. 18. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovu után még kb. egy hét míg leér a méhbe a zigóta. Ott még néhány napig "lebeg", tovább fejlődik, osztódik és ezután kezdődik a beágyazódás. Tehát kb. ovu után 10. nappal kezdődik és az esedékes vérzés idejére fejeződik be.
2016. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor egy 28 napos ciklus esetében csak 4 nap az egész?
2016. ápr. 18. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen hosszú ciklus esetén ennyi kb. A tüszőrepedéstől a következő esedékes vérzésig tartó ideje (luteális szakasz) mindenkinek egyforma nagyjából.
2016. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na, kezdtem már akkor kapisgálni, akkor nem kell elfelejteni a tornázást egész luteális fázisban, csak kb a nemvárt előtti héten. Ugye?
2016. ápr. 18. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam annak idején, hogy a nemvárt előtt egy héttől kezdve már kicsit jobban vigyáztam magamra. Nem ellipszis trénereztem, nekem az volt a "sportom". Nem hiszem, hogy ezen múlik, én így voltam nyugodt.
2016. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!