Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek a teszt egyaltalan...

Van akinek a teszt egyaltalan nem mutatta ki, hogy terhes? Ugy ertem egész terhesség alatt.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 09:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egy sok hozzaszolasos kérdésre gondolok nem is olvastam vegig csak néhányat, valami olyasmi volt, hogy megjott neki párszor, rengeteget tesztelt raadasul nem is az elejen es hogy orvos csak hasi uh -t csinalt es nem látta... Nem tudom erre gondolsz-e ?! Nekem eszembe se jutott hogy létezhet ilyen de o azt írta hogy terhes vagy terhes volt vagy nem is tudom 😲
2016. ápr. 23. 11:15
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
szia, jelen. mondjuk nem egyáltalán, mert nagyítóval látni. 19 hetes vagyok, csináltam több tesztet, mert szerettem volna egy szép erőset lefotózni a babanaplóba. Hát, még a mostanin is ugyan olyan nagyítós csík van csak :(
2016. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szoval latszik csak halványan?! 😊
2016. ápr. 23. 18:39
 14/22 anonim ***** válasza:

itt gyk-n fele egyből rávágta a negatívot, szóval tényleg kérdőjeles a dolog :S


kb mint itt a felső:


[link]

2016. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Wow kedves futóbolond, te nem is 19 hetes terhes vagy hanem már van egy 6 éves gyereked 😂😂😂
2016. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nagyon halvány tenyleg de szerintem azert latszik, foleg a másodikon latom én :)
2016. ápr. 24. 08:34
 17/22 anonim ***** válasza:
Tegnap derült ki, hogy 18!!! hetes terhes a kolléganőm. Pajzsmirigy-problémái vannak, nem volt rendben a laborja (hormonok), de erre fogták, teszt negatív volt többször. A kivizsgálás részeként ment tegnap UH-ra :)))))
2016. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Es a pajzsmirigy befolyásolja a tesztet?

Amugy meg nem is látszott rajta a terhesség?

2016. ápr. 26. 14:44
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen, a pajzsmirigy működése nemi hormonok működését is befolyásolja.

Nem látszik rajta, még most, hogy tudom, se mondanám meg.

átküldte az irodában a fotót délelőtt többünknek, hát, fülig ért a szánk, a főnök meg lesett :)

2016. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azta 😲 gondolom akkor meg is jott neki normálisan es rendszeresen
2016. ápr. 26. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!