Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna meg jönie a...

Ma kellett volna meg jönie a havimnak de nem jött és negatív is lett a terhességi tesztem. Ki zárható a terhesség?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem zárható ki. Még akár ma is vagy holnap is megjöhet illetve sok más oka lehet a késésnek de azért a terhesség sem kizárt, sokaknak csak pár nap késéssel lesz pozitív tesztje.
2016. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem zárható ki a terhesség,de más dolog miatt is tolódhat a mensid. Nekem egy csütörzöki napon kellett volna megjönnie,de csak szombat d.u. lett halvány tesztem. Predictor éa facelle elèg èrzèkeny,azokkal érdemes tesztelni már ma vagy holnap reggeli első pisiböl.
2016. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem zárható ki! Mikor én terhes voltam mikor meg kellett volna jönnie másnap csináltam egy tesztet, ami negatív volt. Vártam-vártam, elkönyveltem, hogy nem vagyok terhes, de nem jött meg, úgyhogy kb 5 nap múlva csináltam, akkor már szinte leugrott róla, olyan erős csík volt...
2016. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. máj. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!