Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy tudat alatt...

Lehetséges, hogy tudat alatt terhes lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 1,5 éves babám de a párommal akartunk még egyet. Januárban februárban probálkoztunk is márciusban késett a menzeszem de a páromat kirúgták a munkahelyéről és így bepánikoltunk hogy mégsem tudunk mg egy babát vllalni. 2 hét késés után meg jött a bajom és szépen pontosan a következő is. Voltam dokinál is hogy biztos minden rendben van e azt mondta valami van ott de az nem baba tovább küldött vizsgálatokra amikre jövőhéten illetve utána kerül sor. Csak az a baj hogy már megint 1 hete késik egész nap rosszul vagyok émelygek stb de a doki még mindig nem tud semmit megmondani. Lehet hogy tudat alatt teherbe estem február-márciusban csak blokkolom az agyammal? Mert mi védekezünk minden alkalommal szóval Elvileg most lehetetlen lenne. Amugy a menzim mindig pontos 29 napos.


2016. máj. 2. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
nap kérdése! felvihogtam :D
2016. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy tudat alatt teherbe estem február-márciusban csak blokkolom az agyammal?


Ilyen nincs:)))

2016. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
😂😂😂😂
2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

"Lehetséges, hogy tudat alatt terhes lettem?"


Na mondom, mielőtt ennek nekiállok, gyorsan kimegyek, hozok hozzá egy kávét is. :D

2016. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
utolsó, jól tetted, csak vigyázz! nehogy blokkold az agyaddal a megivott kávét! :D
2016. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ezt egy két ember viccesnek gondolja, ami kérdeztem, de szerintem az nem túl vicces hogy most éppen a kórházból írom a választ ugyanis méhen kívüli terhes vagyok illetve méhnyak daganatom van! Megjöttek a labor leleteim és nem túl jók. Na most röhögjetek a kávétok felett!! Akik tisztességesen vlaszoltak azoknak köszönöm a bunkók meg mondják a lnyom szemébe hogy szar az anyja ha ezek után merik!!!
2016. máj. 3. 22:03
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki van köztetek aki volt hasonló helyzetben (daganat vagy méhen kívüli terhesség) tanács? Mit tudok tenni. Mert az abortusz biztos -hétfőre vagyok kiírva- de a daganat? Nagyon sok rosszat hallottam a sugár kezelésről, az én nagymamám is kapott a daganata miatt még is bele halt.... Szóval mire készüljek fel?
2016. máj. 3. 22:17
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, mielőbbi jobbulást Neked!! Biztos vagyok benne, hogy mindenki jó kívánságait küldi neked!


Ugyanakkor reagálva a "lecseszésre". A kérdésed továbbra is nevetséges marad. És nem azon mulattunk, hogy késik neked és nem tudni mitől, hanem azon, hogy "blokkolod a terhességet". Ugyan már.. Az eredményeid fényében, ez ugyanúgy vicc, és ugyanúgy nem igaz, mert semmi ilyet nem tudsz blokkolni tudat alatt..


Mindezektől függetlenül mielőbbi gyógyulást Neked!! Remélhetőleg jól alakul minden a műtétekkel!

2016. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A daganatos kérdésedre sajnos (számomra szerencsére) nem tudok nyilatkozni. Hátha lesz itt valaki, akinek már volt hasonló rosszban része.
2016. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom és gyors gyógyulást kívánok!!! Természetesen senki nem a bajodon élcelődött, csak azon a feltevésen, hogy blokkolni lehet egy terhességet tudat alatt.
2016. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!