Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget, tanácsot szeretnék...

Segítséget, tanácsot szeretnék 43/N?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Gondolkoztam h írjak e ide,de hátha tudtok segíteni.A ciklusaim 31 naposak,utoljára március 18 án jött meg normál 3 nap 2 gyenge.Aztán április 4 én nem tudom mire vélni egy 20 forint nagyságú vérzés a tisztaságin,azóta nem jött meg a mensim.A melleim is fájtak,de elmúlt azóta csak nyilallgat néha feszít oldalt,de csak nagyon gyengén.Holnap tesztelek,bár nem gondolnám h terhes lennék.Holnap ha negatív akkor kérek hormon vizsgálatot,mert arra is gondoltam talán klimax:(Egyébként nem védekezünk.Ti mit gonboltok?
2016. máj. 3. 14:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :) Kellemes babavárást!
2016. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok! És ne feledd, kizárólag rajtad múlik, hogy a gyereked nagyanyjának néznek-e majd az iskolában.

Engem is 40 éves korában szült anyukám, és egyidősnek nézett ki a többi gyerek akkor harmincas éveiben járó szüleivel (Remélem, én is hasonló jól tartom majd magam, mert az én lányom 3 éves, én pedig most 41)

2016. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Én is 42 vagyok, és babát szeretnék! A 16-os nyilván egy huszonéves lányka, aki szerint egy negyvenes nő már "néni", vagy egy tényleg néni negyvenes nő :)). Nekem is van három gyermekem. Bizakodó vagyok, hogy egészséges babát fogok szülni. Természetesen minden lehetséges vizsgálatot megcsináltatok én is. Nem érzem "öregnek" magam, bár megkaptam már azt is, hogy miért akarok gyereket ilyen öregen. Ahogy most állnak a dolgok, még legalább 25 évig dolgoznom kell, addig csak felnő az a gyerek :)) Nagyon szurkolok, és minden rendben lesz! Ilyen korban a legnehezebb a babát összehozni, innen már egyenes az út. :) Szurkolj, kérlek nekem is!
2016. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Egy kis segítséggel(bnő kórházban dolgozik)bejutottam uh-ra.Nos 7 hetes a kis magzatom:)elmondták milyen vizsgálatok lesznek.Eddig minden ok,remélem így is marad.Utolsó válaszoló:)drukkolok neked h neked is sikerüljön minél elöbb.Most nagyon boldog vagyok:))!!!
2016. máj. 4. 13:32
 25/27 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök Nektek! A negatív kommentekkel ne foglalkozz, ennek a pici léleknek örülj!!! Ha lesz harmadik-márpedig szeretnénk majd-én is 40hez leszek közelebb, szerintem egyáltalán nem korfüggő, hogy ki milyen anyja lesz, meg pláne, kinézetre is lehet verni a harmincas anyukákat!

Gratulálok és jó egészséget kívánok!!! :)

2016. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jajj de szuper! Gratulálok! Tudtam én (is)! :)))

Boldog babavárást!

2016. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

:) Én is szívből gratulálok és a legjobbakat kívánom neked, nektek!

Amikor ilyeneket olvasok, mindig arra gondolok, hátha számomra is tartogat ilyen gyönyörű csodát az élet! :)

40-es (eddig még) gyermektelen nő

2016. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!