Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást kísérheti...

A beágyazódást kísérheti menstruációs görcshöz hasonlító érzés? A mensiig még van idő, nem azért érzem.

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet bizony beágyazódástól is. :)
2008. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de az nem baj, hogy barnás folyásom nincs? Inkább fehéres- sárgás és kevés?
2008. szept. 24. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nem kell hogy barnás folyásod legyen! Csak van akinél előfordulhat. Nem törvényszerű. Nekem is hasonló a folyásom mint neked, remélem a baba miatt.

Sok sikert kívánok! Majd írd meg hogy mi lett!!

2008. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te mire nem várod a mensid? Én majd csak okt elejére. de már annyira izgulok. Remélem a babától van a folyásom, mert egyre jobban beleélem magam. Meg sokszor járok pisilni, bár nem tudom, hogy ez igy az elején a babától lehet e. Mindenképpen megírom, hogy mi lett és te is, drukkolok neked!
2008. szept. 24. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a középidőre rászámolsz kb. egy hetet, és akkor kezdődnek a görcseid, s egyéb tüneteid, akkor nagy valószínűséggel beágyazódni próbál egy kisbaba. :)
2008. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy folyásod legyen, de előfordulhat. Fehéres-sárgás is sokszor van terhes nőknek.
2008. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyiban változott a dolog, hogy ma meg barnás folyásom is van és a görcsölés is megmaradt, csak most már erősebb. De a barna folyás az teljesen egyértelműen megvan. Meg iszonyatos hányingerem van, de lehet, hogy ez független a másik dologtól. Szerintetek? Akkor tényleg beágyazódás?
2008. szept. 25. 16:11
 8/10 nini24 ***** válasza:

Szia!


Remélem baba lett a dologból! :)

2009. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi kérdésed, akkor nem baba lett. Decemberben viszont igen, de akkor sajnos 6 hetsen elvetéltem, most viszont újtra 6 hetes babás vagyok!
2009. júl. 28. 09:41
 10/10 nini24 ***** válasza:
Nagyon sok egészséget kívánok nektek! Gratulálok! :)
2009. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!