Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti nektek mennyi idő probálkoz...

Ti nektek mennyi idő probálkozás után, jött össze baba és mit tetek hogy összejöjjön?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 14:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
52%

#15

Azert irtam igy,mert eleg sok mindennek passzolnia kell,hogy meg tudjon foganni egy baba es nalunk mindez egyetlen egy aktusbol jott letre,nem ugy mint sokaknal,hogy 2naponta vannak egyutt....


Szerintem aki valamennyire is erti a biologiai reszet is a dolognak,az felfogta,hogy miert emeltem ki azt,hogy egyetlen alkalombol sikerult!

2016. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, majdnem mindenkinek sikerülne egyetlen alkalomból, aki rajta van a gyerektémán, csak egy peteérés dátum kell aztán kész. Na de a mai világban 10 párból sajnos már csak 1 van ilyen. Örüljetek neki, és becsüljétek meg, hogy egyikőtöknek sincs sehol semmilyen szervi illetve hormoni problémája, és amikor csak szeretnétek, tudtok gyereket nemzeni! Nagy kincs!
2016. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
50%
Majdnem mindenkinek sikerulne egy alkalombol aki rajta vagy a gyerek teman? Az elsobol lathato,hogy minden rendben van velunk a ferjemmel,a masodik megis 3honap utan sikerult,pedig 2naponta voltunk egyutt,igy tuti,hogy ovukor is...pl noverem pont nogyogyasznal volt,aki allitasa szerint jelenleg nem volt peteerese es megszakitassal "vedekeztek" igy jott ossze az elso! Eloszoris az ovut pontosan csak akkor tudod,ha homerozol,vagy tesztelsz illetve egy spontan peteerest nem lehet kiszamitani,ahogy ez noverem esetebol is latszik! Nem egy ismerosom van,ahol semmi gondot nem talal a doki se a nonel se a ferfinel,peteeres is van,mert tesztel is az illeto,illetve orvos is figyeli mar es megsem akar osszejonni! Szoval annyira csak nem egyszeru mint ahogy azt elkepzeljuk! Nem utolso sorban mensi utan voltam kb 4-5napp amikor egyutt voltunk,nem szamoltam az ovumat,elmeletileg nem eshettem volna tehetbe ugyanis eros antibiotikumot szedtem egy sulyos petefeszek gyulladasra amit ciszta kovetett,aminek vartuk a sorsat,hogy vagy felszivodik,vagy mutetre kerul sor! Noss az en elsom igy jott ossze egyetlen egy alkalombol! Senki nem mondta,hogy ez lehetetlen,en tudom ezt a legjobban! De azert nem is olyan egyszeru ez,mint ahogy azt elkepzeli az ember!
2016. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%
Mi csak elso probalkozos honapban vagyunk. Nagyon szeretnem hogy osszejojjon már :) sok sikert kerdezo!
2016. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%

Nekunk ez a 8. honap es most teszteltem pozitivat. Remelem midnen jol alakul.

Ket honapja kezdtem el szedni a baratcserjet barnazas miatt es nem tudom, hogy az segitette e, de nekem pozitiv tapasztalatom van vele. Sok sikert!

2016. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
86%
Ha szigorúan vesszük 4 hónapja nem szedtem bogyót, és május 14.-re nem jott meg...Ha a valóságot nézzuk a Május elejei egyuttlètunk volt kizár9lag olyan, hogy ovu környékén csináltuk és a végén kispárnát raktam magam alá. Havi átlag 2-3 együttléttel feltételezhető hogy nem görcsöltünk rá a dolgora és mondtható, hogy elsőre összejött .
2016. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Ket naponta szeretkeztunk.

Nem gorcsoltunk ra.

8honap utan sikerult.

2016. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Volt,hogy elsőre. De volt,hogy 2 év alatt jött össze a baba. Akkor voltunk együtt,mikor kedvünk volt.
2016. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Mindkétszer elsőre, de az első missed ab lett.

De nekem annyiból "könnyű" volt, hogy fáj a peteérés, tehát tudtam azt is, hogy egyáltalán VAN peteérés, és hajszál pontosan azt is, hogy mikor van.

2016. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem csináltunk, nem védekeztünk és 3.hónapban összejött.
2016. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!