Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti nektek mennyi idő probálkoz...

Ti nektek mennyi idő probálkozás után, jött össze baba és mit tetek hogy összejöjjön?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 14:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Első hónapban összejött. Párom nem ivott alkoholt a próbálkozás előtt/alatt, én vitamint kezdtem szedni. Szeretkeztünk, ahogy kívántuk egymást, de figyeltünk arra is, hogy ovuláció környékén is legyünk együtt.
2018. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

A kisfiam egy fél év alatt kb, de nem görcsöltünk rá, nem is terveztük.

Második még pocakban, lassan 10 hetes, épp csak szóba került a tesó téma. jókor és jó időben voltunk együtt.

2018. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
7 hónap. Az utolsó két ciklusban nagyokat sétáltam, nagyon figyeltem az egyenletes és alacsony szénhidrát bevitelre, 4x200 mg C vitamint szedtem, mellé 800 mg folsavat szintén jól elosztva, hogy egyenletesen szívódjon fel a nap folyamán és a DM saját márkás lenmagolaj kapszuláját fogyasztottam, ebben is van folsav plusz B12, B6, E vitamin. A nyákot figyeltem, mikor vizes volt, akkor kétnaponta voltunk együtt, plusz aznap is, amikor tojásfehérje állagú lett. Sok tejterméket fogyasztottam, ebből is figyeltem, hogy mennyi a szénhidráttartalma. Néha ettem avokádót is, az is omega3 forrás, mint a lenmagolaj.
2018. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
3. próbálkozásra. Jó sokszor szexeltünk, a férjem nagyon komolyan vette a feladatot 😃
2019. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 andyy777 válasza:
Az első röktön de mivel felfázos voltam azt hittem megint gyulladás így szedtem rá a cickafark tablettát el is ment... a második fél évre. Itt már figyeltem h ne tömjem a cickafarkot ha nagyon fájt egyet bevettem. De miután pozitív lett a teszt nem szedtem többet..... ilyesztő h a terhesség elején végig úgy fájt a hasam mint mikor be volt gyulladva a méhem....
2019. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 andyy777 válasza:
Az lemaradt h mit tettem... elhatsroztam h na most fog sikerülni mert van ismerős akinek így megy de gondoltam ez azért marhasàg biztos nem fog sikerülni és egyébként is a gyulladások miatt biztos vmi nem jó ott bent úgy h megyek a dokihoz mensi után h megnézessem magam h mi a baj.... és nem jött meg azóta sem szerencsére... nem kell rá görcsölni csak el kell határozni h na most fog sikerülni.... aztán meg szard le a témát ne foglalkozz vele majd ha nem jön meg akkor tesztelj... előtte ne... csak stresszeled magad... azt nehéz kiszámolni h mikor van a peteérés mert akkor 4 napig köteleuően kellene szexelni és nem bírom ha vmi kötelező Szval amikor kedvetek tartja persze próbáltam figyelni de ha nem úgy jött össze akkor nem dőlt össze a világ. Amúgy is a peteérésem előtt 2 nappal voltunk együtt és utánna 2 nappal és az uh n azt írják plusz 2 napos... ti mióta próbálkoztak????
2019. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
1. probalkozos honapban rogton. Nem csinaltunk semmi extrat, szexeltunk es kesz.
2019. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nekunk kerek egy ev volt. Szedtem 400 mg E vitamint, es elengedtem az egeszet nem foglalkoztam mar vele.
2019. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

1. Terhesség 2 próbálkozás ( angyalka lett 10 héten )

2. Terhesség 1 probalkozos hónap egeszseges fiú

3. Terhesség 1 probalkozos hónap egeszseges fiú

4. Terhesség 1. Probalkozos hónap (méhen kívüli baba)

5. Terhesség 1. Probalkozos hónap jelenleg 9 hetes kismama


Amit tettem ?

Együtt voltunk szerettük egymast ahogy jólesett valamint vitamint szedtem ennyi :)

2019. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!